Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most akkor hogy is van ez a...

Most akkor hogy is van ez a magzatvíz elfolyásánál?

Figyelt kérdés

Van olyan akinek elfolyik az összes és nem termelődik újra?

Számomra ez fura, mert nekem 12 órán keresztül folyt tulajdonképpen.


2012. szept. 9. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem termelődik ilyenkor már újra. Nekem is magzatvízelfolyással indult a szülés. az elején nagyon ömlött belőlem, pár óra múlva már csak szivárgott, és 17 óra múlva "szárazon" szültem meg a lányunkat. (akkorra már szinte semmi nem maradt bennem)
2012. szept. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szia moira, ritkán látlak errefelé mostanában :)


nem egyenlő a szivárgás a folyással., vagy csepegéssel.

a szülés alatti magzatvíz elfolyásra gondolsz amúgy?


fejtsd már ki bővebben

2012. szept. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Amikor elfolyt a vizem, akkor egy darabig folyamatosan folyt. Mintha közepesen megnyitnánk a csapot. Vagyis inkább kicsit jobban, mint pisilésnél. A kórházba is úgy mentünk be, hogy húztam magam után a csíkot, pedig törölköző volt a lábam között. A kórházban kaptam nagy betétet ami sokáig kitartott, de a vajúdás alatt többször kellett cserélni. Az intenzitása meg olyan volt, hogy a fájásoknál erősebben jött, köztük meg csak szivárgott. Sokkal több víz folyt el belőlem, mint amennyi alapból volt.

Úgy gondoltam ez mindenkinél így van, de többször is olvastam már, hogy kiömlött belőlük az összes, aztán nem is szivárgott már.


Igen, nem sűrűn jártam ebben a témakörben, miután megszületett a lányom, de lehet, hogy most megint aktuális lesz :)

2012. szept. 9. 14:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Uton van a kisteso? :-)
2012. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki :) De majd szerdán megyek dokihoz.
2012. szept. 10. 10:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok :-)!!!
2012. szept. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 porcukormókus ***** válasza:
Nekem az első szülésemnél egyszerre elfolyt az összes, legalábbis nekem úgy tűnt.. De utána, amíg meg nem született a lányom (kb.4órán keresztül) még folyamatosan csordogált. Nekem azt mondta a doki, hogy amíg bent van a baba, folyamatosan termelődik.
2012. szept. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 porcukormókus ***** válasza:
Ja igen, én is gratulálok!! :)
2012. szept. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen, én is úgy tudtam, hogy folyamatosan termelődik. Csak elbizonytalanodtam, mert sok mindent lehet itt olvasni. És ezek ugye saját tapasztalatok.

2012. szept. 10. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!