Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első babát várom amikor azt...

Első babát várom amikor azt mondják, hogy elfolyik a magzatvíz az mégis mennyi?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy majd ha példáúl fekszem,akkor nagyon vizes lessz az ágy ,vagy mennyi az a magzatvíz literekben mérhető?
2012. aug. 1. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Az sem biztos, hogy elfolyik az egész. Nekem felső burokrepedésem volt, így nem sok folyt el éppen csak vizes lett a bugyim. Később fájás közben repesztettek burkot, akkor már meglepően sok volt a magzatvíz.

Szóval lehet, hogy csak szivárog, de lehet hogy eláztatja az ágyat. Nem lehet előre tudni, de észreveszed az biztos.

2012. aug. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első babánál csak megrepedt a burok,szivárgott és a betétem ázott csak át. a másodiknál a vajúdás közben repesztett burkot a doki,na akkor már kizúdult elég nagy mennyiség. Ne tudom az mennyi,amikor itthon folyik el, de kíváncsi volnék. Hamarosan újra szülök,kíváncsi leszek hogy történik majd.. Üdv, 38+5hkm.
2012. aug. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell literekben számolni,olyan fél liter körül van...

Ez szépen megszárad,nem hagy nyomot-ellenben ha a baba belekakált a vízbe,akkor azt a zöld vizet nem lehet kiszedni,vagy legalább is nem könnyen!


De az is lehet,hogy nem reped meg a burok,csak fájásaid lesznek,és a végén burkot repesztenek... Ezt nem lehet előre tudni-pedig hej,de jó is lenne :-)



Könnyű szülést és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 3 lányos,13hkm

2012. aug. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem árt ha teszel vmi vízálló lepedőt.Nekem úgy volt hogy arra ébredtem hogy rúg egy nagyot a kisfiam egy kis pukkanás és jött egy kis víz az ágyra kb fél dl .gyorsan elmentem wc-re raktam vastag betétet.Mentünk a kórházba és amikor kiszálltam az autóból úgy éreztem ömlik a magzatvíz,De nem minden szülés indul azzal hogy elfolyik a magzatvíz nekem pl az első kettőnél nem folyt el csak a harmadiknál.
2012. aug. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!