Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki az anyukájával ment be...

Aki az anyukájával ment be szülni, elmesélné milyen volt?

Figyelt kérdés

erőt adott hogy ott volt?

jobb volt vele ,mintha apa lett volna ott?



2012. szept. 9. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
párom eleve nem akart bejönni ,én meg mindenképpen akartam egy ismerős arcot,sikerült elterlnie a gondolataimat ,és a figyelmemet a fájásokról. Aztán bajött a párom is és ott volt velünk egy kicsit a megfigyelőbe.
2012. szept. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Anyukámmal szültem,párom nem akart bejönni,de jó volt,a 2. babát is így szeretném szülni. Ő már átélte,tudja milyen a szülés,jobban megért. Ebben a helyzetben nem feltétlenül kell ott lennie a férjnek.
2012. szept. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én párom is kijelentette,hogy nem jön be,anyukám meg egyből,hogy ő jön. Édesanyám két gyermeket szült,mégsem tudott soha egyetlen kérdésemre se válaszolni a terhességgel kapcsolatban,és ha valami fáj,ő egyből leszid,hogy csak azért fáj,mert bebeszélem magamnak. Így én inkább nem szeretném,ha ott lenne,inkább egyedül csinálom végig. Irigylem azokat,akiknek az édesanyjuk örömmel és segítőkészséggel lehetett ott a szülésnél. Szerintem nagyon jó dolog,ha az anyukáddal szülsz,ha nem ilyen anyukám lenne,én is anyukámmal szülnék :)

37hkm

2012. szept. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

sajnos az én anyukám pont hogy nem akar bejönni

sírna ha látna szenvedni de nekem jobb lenne ha ott volna velem..

2012. szept. 9. 21:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt hogy párom jön be velem aztán nem volt hozzá ereje így anyósom jött be.Erőt adott valamilyen szinten de kiküldték az orvosok mert vákuum lett a vége.de jó volt hogy bent volt!Párom meg a váróban várt!
2012. szept. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem anyukám az utolsó pillanatban találta ki hogy bejön az apukával. Mindketten bent voltak. Igaz én császárral születtem,de ugyannál a dokinál mint az én lányom. Azt mondta hogy köszöni hogy ott lehetett és hogy igy átélhette milyen a szülés valódi mivolta. Nekem adott erőt igen. :) Nagyon jó volt hogy ott van velem. Páromat is nyugtatta hogy minden rendben lesz:)
2012. szept. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én párom már az elején megmondta, h ő nem jön be. Erőltetni semmiképp nem akartam, anyukám pedig boldogan felajánlotta h majd ő bent lesz. Egyáltalán nem bántam meg, nagyon sok erőt adott, hiszen ő már átélte ezt többször is, tudta mire mikor volt szükségem. Öltöztetett-vetkőztetett, beöntés után zuhanyozni segített, megtörölt, és még sorolhatnám. Semmi pénzért nem hívnék be magammal mást, csakis anyát, ha még egyszer szülésre kerülne a sor.
2012. szept. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!