Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A SOTE II-n milyen a császár?...

A SOTE II-n milyen a császár? Leírnátok? A babám faros, így császározni fognak. Odatartják egy puszira miután kivették? Mikor láthatom majd? Nagy lesz a vágás? Nagyon félek.

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi, ki hogy élte meg. Eléggé félek tőle. Az apuka végignézheti üvegfalon túl? Vagy itt nincs ilyen lehetőség? A dokim nagyon jó orvos, teljesen megbízom benne, de azért félek hogy utána milyen lesz.
2009. júl. 30. 09:52
 1/8 A kérdező kommentje:
És még annyit hogy a katétert az epi után teszik be? Ettől is parázok...
2009. júl. 30. 09:54
 2/8 anonim ***** válasza:

Apuka nem nézheti,neki odaadják szülés után egy pár percre.

Egy puszit adhatsz neki,aztán őt elviszik a csecsemőosztályra,téged pedig az őrzőbe 24 órás megfigyelésre.

Oda néhány óra múlva felhozzák neked,aztán másnap együtt lehetek már.

Nekem pokoli volt a császár utáni 3 nap,igaz én nem tudtam lelkileg felkészülni rá.

De túl lehet élni és néhány nap elteltével már alig fogod érezni a sebed.

Nekem egy év után kb.10 centis,szinte láthatatlan hegem van.

Boldog babázást!

2009. júl. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

A katétert én a műtét alatt kaptam,nem is éreztem,utána az volt a legkisebb gondom.

Kicsit csípett mikor kivették,de nem volt vészes.

2009. júl. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm a válaszodat. A műtét utáni fájdalomtól nem félek (még), mindenképp ki kell bírni majd. Akkor apuka is láthatja majd a babát :) ennek nagyon örülök.
2009. júl. 30. 11:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen!

Ha van még kérdésed,írj privit!:)

2009. júl. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, láthatja. Sőt többet látja az első napon, mint te.

Márciusban szültem (császárral) ott és csak jókat tudok mondani. Az örzőn nagyon aranyosak a nővérek és a dokik is feljárnak. A babádat is felhozzák neked, csak kérd!


És még egy plusz a soteII höz. A csecsemősnővéreket nyüstölni kell, hogy segítsenek. Pénzt direktbe nem fogadnak el, de a szoptatós szobában oda lehet adni és mindját nagyon kedvesek lesznek és segítőkészek. Fontos, ha az első babád, akkor nyaggasd őket!!

És szopiztasd ezerrel, mert sajna azt sem mondják és nem hozzák oda:( és császár után is így indul meg a tejed gyorsabban.

Bocsi a plussz infókért, csak ezt muszáj volt mondanom.

2009. júl. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jah még annyi, hogy én sokkal durvábbra számoltam. A sebem gyönyörűen gyógyult és alig látszik. A katétret utána helyezik be, miután spinális érzéstelenítést kaptál.
2009. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a plusz infókat, ha van még valami, szívesen fogadom :)

Örülök hogy jó tapasztalatot kaptam, így kicsit nyugodtabb vagyok.

Jó babázást kívánok!

2009. júl. 31. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!