Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 28 hetes kismama vagyok és...

28 hetes kismama vagyok és egyre többet gondolok a szülésre. Hogyan készítsem fel magam lelkileg, testileg a nagy napra?

Figyelt kérdés
2008. máj. 15. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Legyél tisztában azzal,hogy fájdalmas,de csodálatos dolog,a legszebb,ami veled történhet az életben.(Nekem 38 órás volt)Próbálj többet olvasni a szülésröl,beszélgess már szült kismamákkal,(kerüld a rémtörténeteket),a neten tudsz szülést nézni.
2008. máj. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én elkezdtem a neten szülésről filmeket nézni, olvasgattam itt a szülés fórumot és eljártam szülés felkészítő tanfolyamra.

De leginkább minden agyban dől el, tehát ott tégy rendet:-)

Az biztos, hogy egy csodálatos dolog lehet, én nagyon várom, 37 hetes vagyok.

eGy dolog zavar, hogy minden bizonytalan, hogy mikor, hogyan, meddig tart, vágnak, nem vágnak, majdnem hogy semmi nem kiszámítható, de alig várom a pillanatot, hogy úgy ahogy van, nedvesen, véresen a hasamra tegyék és megfoghassam:-)

Semmiképp ne félj, csodálattal várd:-)

2008. máj. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon féltem a szüléstől és legfőképpen az azzal járó ill. azt követő fájdalmaktól.Úgy készültem,hogy legalább 30 órát vajúdok iszonyatos fájdalmak közepette. Ehhez képest a magzatvíz elfolyását követően 6 óra múlva megszületett a kisfiam,és a varrás is csak azért fájt,mert kívül-belül repedtem és volt vagy 30 varratom.Én legközelebb is a lehető legrosszabbra készülnék,pedig most már tudom,hogy a szülés a világ legcsodálatosabb dolga és annyira nem is fáj.Szép szülést kívánok!
2008. máj. 16. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!