Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » "Szűk" hüvely = nehezebb szülés?

"Szűk" hüvely = nehezebb szülés?

Figyelt kérdés
Nem is tudom, hogy tudnám szépen megfogalmazni a kérdésemet. :) A lényeg, hogy az eddigi szexuális tapasztalataim alapján eléggé szűk vagyok odalent. Értsd: ha olyan volt a partnerem aki nagyobb szerszámmal volt megáldva, fájdalmas volt a szex. Utalhat ez szerintetek nehezebb szülésre? Esetleg kevésbé tudok jól tágulni? Meg szokták mondani császáros okként a téraránytalanságot. Vagy ebből butaság lenne ilyesmire következtetni?
2012. szept. 14. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem függ össze a szűk hüvely és a szülés. Maga a hüvely (már csak azért is mert nem 1 dologra való) egy rugalmas falú cső, ami ki tud nagyon tágulni, igazodni a baba fejéhez. Sőt, lehet h még jó is lesz, mert lehet picit tágít rajta a szülés! (ha hüvelyi lesz)

2012. szept. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Orvostól kérdezd meg, hogy milyen, mert nem biztos, hogy igazad van. Nekem is volt nagy farkú partnerem, fájt is, ettől függetlenül "közepesen tág a hüvelyem" - orvosi szakkifejezéssel.
2012. szept. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na, meg ez a másik, igen, kinek mi a "nagy". Férjemé átlagos, nagyon jó vele . Volt ennél nagyobb, az meg fájdalmas volt. ÉS tágult a hüvelyem szülésnél, szóval....:)
2012. szept. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kettő dolog nem függ össze.

Attól mert valaki szűk odalenn attól még lehet hogy gyorsabban fog tágulni.

Különben a legtöbb esetben azok a férfiak akik nagyobb méretekkel vannak megáldva, általában okoznak kisebb-nagyobb fájdalmat szex terén a nőknek.

Szerintem nem vagy te olyan szűk csak mákodra olyan pasikat fogtál akik nagy méretekkel rendelkeznek.

2012. szept. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Az, hogy mák-e, hogy nagyfarkúakat fogtam ki nem tudom, azokat annyira nem tudtam élvezni, mint a kisebbet. :)))

2012. szept. 14. 13:52
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
a téraránytalanság a medence méret és a baba méret között lehet.Tágulnia a méhszájadnak kell.A hüvelyed kitud tágulni vagy reped egy kicsit de a doki majd megstoppolja.:)
2012. szept. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elég szűk, babrálni kell a bejutással:) De a lényegre térve két hete szültem, mondhatom, hogy pikk-pakk ment, 7 óra alatt megvolt a magzatvíz folyástól a varrásig. Egész gyorsan is tágultam. 4-5 nyomásra meg volt a baba, méhlepény egy tolásra. Nekem ez a tapasztalatom.
2012. szept. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!