Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A tatabányai kórházban lehet...

A tatabányai kórházban lehet bevinni egy kis táskát a szülőszobára vagy csak azt engedik kézben bevinni, ami nagyon szükséges?

Figyelt kérdés
nem szeretném el hagyni a "kacatjaimat",ezért egy kisebb táskát gondoltam bevinni,amibe belefér egy kistörcsi,textilpelenka,bugyi,betét,zokni,mp3,tehát csak olyanok ami nagyon kell...
2012. szept. 14. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmit nem kellett, bevinni. Így azt nem tudom, hogy lehetett volna-e. A cuccot kinn kellett hagyni. Ők adtak ott a lábam közé betétet. Enni-inni nem lehetett, csak vízzel szájat öblíteni. Bugyi nem is volt. Csak a telefon volt nálam. Miután megszültem, kitoltak a folyosóra és csak a 2 óra elteltével adták rám a saját bugyimat és betétemet.
2012. szept. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja, és még saját hálóing sem lehetett szülésig, mert kórházit adtak addig.
2012. szept. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen,értem,de én nem a nagy motyómra gondoltam! :) csak egy kis szütyőre!
2012. szept. 15. 17:23
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát max majd kérdezd meg. Én azért írtam ezeket, mert nekem igaziból ott nem volt szükségem saját cuccra. Két fájás között a csapig nem értem el kiöblíteni a számat :)Ahogy odaértem, kapásból azt mondták, hogy vetkőzzek és adták a kórházi hálóinget. Csak a papucs volt a sajátom. Bugyi szóba sem jött :)
2012. szept. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
és papucsból tényleg csak újat lehet bevinni? mit tanácsoltok, mit vigyünk be(tbányára)?
2012. szept. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
utsó:én ezt nem hallottam,de én amúgy is kisikálom majd úgy,hogy nem igen mondják majd rá,hogy használt! :)
2012. szept. 15. 23:38
 7/11 anonim ***** válasza:
hát mind1, én azért vettem újat meg viszek még egyet amit a fürdőszobában használok. te mikorra várod a picit?
2012. szept. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ohh!én majd csak 13.01.01-re,de lassan kezd megfogalmazódni bennem,hogy hogyan is kellene összerakni a kórházi csomagot!még nem állok neki,mert jövőhét szombaton megyünk majd szülőszoba látogatásra!remélem,hogy ott többet megtudok majd,hogy hogyan is meg mit kellene bepakolnom! 25 hkm
2012. szept. 16. 13:44
 9/11 anonim ***** válasza:
még ráérsz összerakni bőven, én is csak 32 hetesen kezdtem el összerakni, de még mindig eszembe jut vmi ami kellhet. Gratulálok a babához és boldog baba várást :) 38hkm
2012. szept. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönjük! :)
2012. szept. 16. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!