Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A II. Női Klinikára érdemes...

A II. Női Klinikára érdemes bevinni mellszívót? Vagy van ott esetleg, amit lehet használni, ha úgy adódik, hogy szükséges?

Figyelt kérdés
3 hét múlva szülök ott, épp most készítettem össze a pakkomat. Azt nem tudom, hogy szükséges lehet-e már a kórházban a mellszívó? Sok helyet nem foglal a táskában, de félek, hogy ellopják.
2009. okt. 19. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
ilyet még nem hallottam, hogy lopnának. van bent egy nagy gépi, de azt macerás használni és nem is biztos, hogy épp szabad, amikor kellene. ne vidd be azonnal hozasd be apával másnap, amikor már jobban képben vagy...
2009. okt. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is ott szültem egy éve, és nem vittem, de mikor beindult a tej, akkor mondták, hogy kellene. Végülis adtak ott bent, de nem tudom, hogy mindig tudnak-e adni. Szóval szerintem vigyél.

Pénzt nem nagyon hagytam a szobában, de mást azért nem hiszem hogy elvinnének. Ráadásul általában mindig marad valaki a szobában.

2009. okt. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. okt. 19. 21:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ott fogok szülni pár hét múlva. Engem is foglalkoztat ez a kérdés, és inkább az, hogy vegyek e,vagy ne vegyek.Merthát mindenkinek másmilyen jön be, és nem olcsó mulatság, akár 4000 Ft-osról akár 17000-esről beszélünk.


Én azt olvastam valahol, lehet hogy itt, mintha ki lehetne kettőt próbálni a kórházban, és ha valamelyik bejön, ott meg is lehet vásárolni. Én erre számítok, de még majd megkérdezem a szülésznőt, ha beszélek vele.

Végső esetben felírok 1-2-t és a páromat vagy anyát riadóztatom, hogy vegyenek és hozzák be.

De ha neked már van mellszívód, akkor szerintem vidd be mindenképp. Jobb sajátot használni, ha meg esetleg nem jön be és ki lehet próbálni másikat is....

2009. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm ;)
2009. okt. 20. 13:15
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy ki a szülésznőd és mikorra vagy kiírva?
2009. okt. 20. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!