Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült már valaki ikreket a...

Szült már valaki ikreket a Szent Imre Kórházban? Ha igen, melyik dokinál és mik a tapasztalatok? Esetleg dr. Zsigmond Tamásnál szült valaki mostanában? Ő vállal ikerszülést?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:

8 hónapja szültem a Szent Imrében,dr.Kocsis Éva volt az orvosom.

Az orvosommal messzemenőkig meg vagyok elégedve,a terhesgondozás alatt végig nagyon alapos volt,bármikor elérhető,a szülés alatt is abszolút az érdekeinket nézte,támogatott a gátvédelemben,ami sikerült is.

A szülésznők szintén jók,nekem nem volt fogadott,az éppen ügyeletes Kecskeméti Vera volt,vele is elégedett voltam:)

Szülésznők közül nekem egyébként egyedül Nyulas Jolán nem volt szimpatikus.

A csecsemősökről,sajnos semmi jót nem tudok mondani,eléggé bunkó volt az összes,segítségre nem nagyon lehet számítani.A takarítással szintén voltak problémáim,az ágynemű cseréjét nagy nehezen én oldottam meg.

A látogatás csak üvegfalon keresztül lehetséges,ez nekem szintén nem nagyon volt szimpi,hiszen milyen már,hogy apás szülés pártiak,aztán szülés után fél órával mehet apuka,amerre lát,4 napon keresztül meg üvegfalon keresztül nézegessen.Mivel alapítványi szobába voltunk,és kértem,mindig az éppen ügyeletes nővért hagyj jöhessen be a párom,bejöhetett,nem csináltak belőle problémát.

Összesítve az orvosom+szülésznő szuper volt,maga a kórház nem nyűgözött le(a tesóm 2 hónapja szült a Margitban,ott teljesen más körülményeket láttam,én csak egy egyszerű látogató voltam,de még a takarítónő is mosolyogva köszön,gratulál:)).

Az orvosod nevét hallottam,de nincs vele kapcsolatban tapaszaltom.

Ikreket vársz?:)

2012. szept. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ikreket, elvileg febr. 28-ra vagyok kiírva.
2012. szept. 17. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!