Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az itthonival együtt 20-órád...

Az itthonival együtt 20-órád vajúdtam, a kórházban 12-t. Infúzióval inditották mert nem rendszeresedett. Vacummal segitettek mert nem birtam kinyomni,4kg volt. Miért nem ajánlották fel az epidurálást?

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én úgy veszem észre hogy Magyarországon még mindig nem divat ez.Főleg nem ajánlgatják fel bárkinek.
2012. szept. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mert rendszertelen volt a fájásod?
2012. szept. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
spórol vele a kórház, mert drága
2012. szept. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én kértem,de azt mondták már nem adnak,mert teljesen ki vagyok tágulva és mindjárt meglesz a baba.

Végül toltak a műtőbe :(

2012. szept. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Az EDAhoz laboreredmény kell a szülés előtt ,ha ez nincs hiába kéred pl.
2012. szept. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kezdem érteni.Köszönöm a válaszokat.
2012. szept. 16. 13:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a szülésznő, hogy kb 2-2,5 ujjnyi tágulásig lehet adni, utána már nem fejti ki a hatását...

Bár én is még csak készülök a kórházba, de mivel én is kb egy hónapja nyitva vagyok 1,5-2 ujjnyira, sztem nekem sem lesz lehetőségem kérni, mire oda jutok. Parázok is rendesen...

2012. szept. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!