Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma voltam CTg-n az alsó görbe...

Ma voltam CTg-n az alsó görbe 50-70 között volt a doki azt mondta ha fájásokat érzek irány a korház. Kérdésem:ez az érték a görbén hogy 50-70 között van mit jelent? Közel a szülés? Derekam nagyon fáj Keményedéseket érzek olyan 30 pecenként

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem szeretnélek elkeseríteni,de ezekre a görbékre nem lehet alapozni. Nekem mindig 75-ösöket mutat,felmegy 100-ra is,onnantól már nem mér tovább,így feljebb nem is tud menni,mégis egyben vagyunk még. Van akinek pedig még a szülés előtt egy-két órával is totál egyenes a vonalkája. Szóval igazából ez nem jelent semmit,szülhetsz egy óra múlva is,de még eltelhetnek napok,hetek is.

38hkm

2012. szept. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 37. héten felment 80-asra is,kiírt napon szültem.
2012. szept. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37-dik héttől minden egyes ctg-n, 80-90-es fájásokat mutatott a gép. Kiírt napon szültem.
2012. szept. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ..:) hát már nagyon várom 38 hetes vagyok de a derekam már 3 napja nagyon fáj majd le szakad ...Remélem minél hamarabb túl leszek rajta...majd jelzek mikor lett meg ..:D :)
2012. szept. 20. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!