Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek mennyire volt nyitva a...

Kinek mennyire volt nyitva a méhszája mire elindult a szülés? Milyen érték volt?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Hú, ez jó kérdés, Én is szeretném tudni. Mindenesetre, most töltöttem a 37. hetet, és az Én értékem C3110. A dokim szerint nem fogok előbb szülni, mint amire ki vagyok írva, tehát biztosan van még 3 hetem.
2009. jan. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem a 37. héten volt 2111, addig teljesen zárt voltam. A dokim azt mondta, nem valószínű, hogy kihúzom a kiírt időpontig és igaza is lett, a kisfiam a 38. héten megszületett :) Nekem magzatvíz-elfolyással indult a szülés, amikor beértünk a kórházba még mindig csak 1 ujjnyira voltam nyitva, aztán egy óra múlva elkezdődtek a fájások és onnantól számítva 3,5 óra múlva kibújt a babám.

Ha egy kicsit kinyílik a méhszájad a kiírt napod előtt az azért jó, mert annyival rövidebb lesz a tágulási idő (dokim mondta).

Könnyű és gyors szülés kívánok!

2009. jan. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 és fél héttel előbb született a babám, két és fél ujjnyival mentem be NST-re.Nem is engedett haza a szülésznőm,burkot repesztett,és kb.3 óra múlva megszületett a kisfiam.
2009. jan. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia,


Én nem tudom mik ezek a C... értékek amiket itt mindenki írogat. Már szültem egy bébit, de 1x sem láttam ilyen értéket a papíromon.

2 újjnyira voltam nyitva, amikor indították a szülést, mert már túl hordtam a picit.

2009. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Nekem c1111! de még semmi jele,hogy kiakarna bujni!40 heteske...
2009. jan. 21. 22:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is C 1111 tegnap voltunk orvosnál azt mondja ha nem indul meg magától akkor szombaton burkot repeszt.
2009. jan. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2000-es volt, a magzatvizem folyt el.
2009. jan. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 4 ujjnyira volt nyitva a méhszáj,mikor jöttek a fájások, és benentünk a kórházba.
2009. jan. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!