Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt valakinek olyan, hogy a...

Volt valakinek olyan, hogy a gátseb szülés után 3. héten kezdett ismét fájni, de erős fájdalommal? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Átlagos méretű gátat vágtak, 4 belső varrat volt, 2 külső. Amikor kiszedték a varratokat akkor gyulladt volt a gát, és a 2 külsőt kiszedték, de volt egy varrat, ami kintről látható, de azt mondta a doki, hogy pont a határon van, inkább nem szedné ki. (Akkor az vajon felszívódik??) Mindenesetre mikor hazajöttem még 2 hétig elég erősen véreztem. Most már csak barnázgatok. Viszont ma éjszaka arra keltem, hogy úgy húzódik a "határon lévő" gátvarrat, mint mikor kiszedik a varrást. Olyan mintha folyamatosan húznák ki belőle a cérnát. Felállni/leüllni alig tudok. Mi lehet ez a fájdalom???
2012. szept. 22. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem -főleg ha felszívódó- most kezd a helye visszagyógyulni és ez nagyon tud fájni. De ha egész nap nagyon fáj , menj vissza inkább és nézesd meg!
2012. szept. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én felhívnám a nőgyógyászati ügyeketet, hogy szerintük ez normális, vagy bemenjek, hogy megnézzenek.
2012. szept. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs, kicsit off leszek, de én 4 hete szültem és pont ugyanígy jártam. 4 külső varratot szedett ki a doki, tök jól voltam utána. Erre a múlt héten valami elkezdett szúrni-húzódni, nem mondom hogy baromira fájt volna, de azért kellemetlen volt, meg is néztem mi az és láttam, hogy a hüvelybemenetben van egy varrat. Fel is hívtam a nőgyógyászt, azt mondta hogy majd kipotyog vagy felszívódik. De amúgy pont stimmel az időpont, mert nekem is a 3. héten kezdett el úőjra fájni. Most 4,5 héttel a szülés után néha még érzem de fájni nem fáj. Csak a szex lesz így érdekes. Majd közben fog kiszakadni onnan? Belegondolni is rossz. Majd a 6 hetesen rákérdezek.
2012. szept. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is így jártam, szülés után pár napig fájt, majd a 3. héten visszajött a fájdalom, alig tudtam járni, úgy szúrt lent valami. Még egy kis kiálló darabot is láttunk alul, aztán néhány nap után egy "szakadás-reccsenés" érzéssel a fájdalom azonnal elmúlt. Gondolom akkor szakadt le valami felszívódó varrat. Néhány nap alatt rendeződik.
2012. szept. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Akkor ez lehet a gyógyulási folyamat része is.. Az első gyereknél nem volt ilyen. Most amúgy már nem fáj annyira mint éjjel meg délelött, de még mindig kellemetlen. Ha így marad, akkor azért egy telefont megejtek hétfőn.
2012. szept. 22. 14:15
 6/6 dazyree válasza:
Sziasztok dazy vagyok.bocsi h közbekérdezek ,3hete szültem.kiesett a varrat,az a belső vagy a külső egyáltalán honnan tudjam h van e belső varrat?csak az első 2napig fájt picit.azóta sem.2óra alatt megszültem 1.baba.normális h semmi bajom nincs?azon kívül h még mindíg vérzek
2014. márc. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!