Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig fájt a gátsebed?

Meddig fájt a gátsebed?

Figyelt kérdés
Mire hazamentél a kórházból már javul?Ülni legalább már tudtál?

2012. márc. 18. 20:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Kívülre nem felszívódó varratot tett a dokim, amit a hazajövetel napján szedett ki. Na, amikor azt kiszedte, akkor már simán tudtam ülni, nem volt gondom. Addig borzasztó volt, mert egy kicsit bedagadt a vágás helye, és belefeszült a cérna...

Utána még érzékeny volt pár hétig, de nem fájt már.

Most egy éves a lányom, azért a nagyobb frontoknál még érzem, hol is van a metszés helye. :S

2012. márc. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
3 éves a fiam, ha front van, vagy mensizek, még mindíg feszít.
2012. márc. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ülni 2-3 hónapig csak párnával.

A szex egy évig fájt. :o(


Második szülés után javult!

2012. márc. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Miután kiszedték a varratot,utána már tudtam ülni rendesen,de azért még éreztem.5 hónapja szültem,de a szex még nekem se olyan jó,mint régen...Remélem,ez változni fog :)
2012. márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

20:15ös vagyok.

Nekém még most is sokszor fáj, viszont a szex milliószor jobb lett nekem szülés után!

2012. márc. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A szülés napján meg másnap nagyon fájt, aztán egyre jobb lett. 5 nappal utána már semmi gondom nem volt vele, de a szexuális életünket fél évre tönkre vágta...
2012. márc. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Első szülés után: 3 nap, akkor szedték ki a varratokat.

Második után: egyáltalán nem, szülés után pár órával ültem (a varratokat nem vették ki, felszívódtak)

2012. márc. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nálam két hét telt el, de még most sem az igazi. Ülni 4 napja tudok csak. Tehát kb. 10 napig nem tudtam. Az úszógumi segített volna, de későn találtuk meg. Addigra már úgy próbáltam,hogy magam alá húztam az egyik lábam (mintha sínen lenne a fenekem) a másikat pedig letettem.
2012. márc. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2 hétig ülni sem tudtam. Utána fokozatosan elmúlt, de a szex vagy fél évig fájt.
2012. márc. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Másnap már ültem, néha húzodott és ennyi, most kilenc napos a sebem és semmit nem érzek.
2012. márc. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!