Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Angliában milyen támogatások...

Angliában milyen támogatások járnak a kismamáknak? Egyáltalán megéri Magyarországról kimenni, és ott vállalni gyermeket?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Munka nélkül semmit.


Tehát kimenni és lebabázni még annyira sem éri meg, mint itthon.

2012. szept. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha van munkád akkor összesen a munkaidőd alapján jár neked Maternity Payment, ami 52 hét lehet maximum! én hogy 1,5 évig dolgoztam 39 hét fizetett és a többi fizu nélküli volt. az első 6 hétben magasabb összeget kapsz az átlag fizetésed 90%-át majd a maradék hetekben 127 font körül. Ezen felül kérhetsz "családi pótlékot" - azt nem tudom mennyipontosan, mert én azt nem igényeltem meg... máskép alakultak a dolgok...

még annyit hogy angliában nem szokás 1-2-3 évet otthon maradni a gyerekkel!

2012. szept. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

egy csöppet sem éri meg, pláne, ha nem is dolgoztál még itt.

eleve a munkahely csak akkor ad pénzt, ha már ott dolgoztál minimum fél éve, és eleget keresel hozzá. ha nem, akkor a fizet az állam, de az csak 19.35 font per nap, kijön kb. 600 fontra egy hónapban. gyerek után jár child benefit, első gyerek után kemény 80 font egy hónapra, a második után kevesebb. és pénz csak 9 hónapig jár, utána még három hónapot maradhatsz otthon, de azért nem kapsz egy fillért sem.

2012. nov. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!