Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ezek valódiak? Volt valakinek...

Ezek valódiak? Volt valakinek hasonló tapasztalata? Jósló vagy valódi fájások voltak?

Figyelt kérdés
Kb. 3 órája vannak rendszertelen fájásaim (kb. 10-15 perc közöttiek). Elmentem zuhanyozni is, valamennyit enyhített a fájásokon, de el nem múltak teljesen, talán csökkent az erősségük, hosszuk. A baba mocorog, csuklik. Köszönöm.
2012. szept. 24. 21:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mára vagyok kiírva
2012. szept. 24. 21:30
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már készülődik a babád kifele. :) Nekem is ilyenek voltak és ez eltartott majd egy napig is mire, azt mondtam most már irány a szülőszoba. Ha nem múlik el zuhanyzásra sem akkor bizony az már az. CSak még nem rendszeresek.

Nemsokára anyuka leszel!:)

Könnyű szülést kívánok Neked!

2012. szept. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyeld, mérd a fájások közti időt, ha sűrűsödik, erősödnek a fájások, akkor valódiak. A jóslókat nekem teljesen elmulasztotta a meleg zuhany. Az igaziak meg nekem annyira enyhék voltak kezdetben, szinte nem is fájt, csak éreztem, hogy valami van, de az a zuhanytól nem múlt el, továbbra is jöttek, sűrűsödtek, erősödtek, még végül elhittem, hogy szülés lesz belőle, és bementünk a kórházba.

Sok sikert!!!!

2012. szept. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem is lassan itt az idő, viszont szerintem még nem igaziak. Az igaziak annyira fájnak, hogy nem tudsz közben beszélni, és legszívesebben a falat kapirgálnád. Én 10 percesekkel mentem be a kórházba, azt hittem, igaziak, mert a meleg fürdőtől nem múltak el, de a kórházban a ctg nagyon gyenge fájásokat mutatott, és még 1 napig bent voltam, mire felerősödtek rendesen. Drukkolok!
2012. szept. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
ha esetleg ilyen gyenge marad,de rendszeresen beáll 10 percesekre,akkor is indulj el. Nekem csak a legvége fájt.
2012. szept. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
szorítok neked, mert nálam is így kezdődtek. rendszertelenül jöttek, volt hogy 1-2 ki is maradt. aztán ez ment déltől másnap reggel 6-ig. hogy vagy kedves kérdező?
2012. szept. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Na, hogy vagy?
2012. szept. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm az eddigi válaszokat!

Éjszaka is kitartottak a fájások, amik a deréktól/ba sugároztak egészen a medencémig, legalábbis így éreztem, keményedtem, görcsöltem, aztán teljesen elmúltak, hajnalban már mintha nem is lettek volna. Így ma is volt vizsgálat, a doki kézzel tágított, semmi változás tegnaphoz képest, egy ujjnyira vagyok nyitva, nyákdugó már kis adagokban távozgat, de ennyi. Állítólag bármikor beindulhat a szülés, magzatvíz már elég kevéske, de magzatvíz vizsgálatom nem volt. Talán ma este/éjjel, vagy a csütörtöki melegfront meghozza a gyümölcsét. Már kicsit kivagyok, féltem a babát, nehogy baja legyen, de az orvos mindent rendben talált (ctg, flowmetria).

2012. szept. 25. 15:57
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kézi kitágítás után indultak be a rendes fájások, szóval drukkolok, szerintem már nem kell sokat várnod!
2012. szept. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Na? Megszületett a kicsi?
2012. szept. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!