Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valakinek esetleg van tapaszta...

Valakinek esetleg van tapasztalata 2012-ből, a Péterfy Sándor kórházról? Esetleg valaki szül ott október közepe fele?

Figyelt kérdés

Adnak babának pelust, ruhát, mit vigyek? Baba mennyit lehet velem? Szobák milyenek? Szülésznőt keressek előre? Bemehetek előre megnézni, hogy mi vár rám?

Előre is köszönöm a választ. :)



2012. szept. 25. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Én áprilisban szültem ott, vagyis császár lett.

Szóval a babának ruha nem kell, végig a kórháziban van, csak akkor kell mikor viszed haza. Míg a szülőszobán vagy a baba ott lehet, kb 2 óra a megfigyelés, közben lehet szoptatni és ismerkedni a babával. Az osztályon pár órával szülés után felkeltik az anyukát, majd hozzák a babát és onnan végig együtt lehettek, csak fürdetéskor és vizitre viszik el.

Én alapítványi szobában voltam, az nagyon jó volt. Csak ketten voltunk, volt hozzá fürdőszoba, hűtő, légkondi, tv (bár ezt be sem kapcsoltuk).

Szülésznőt érdemes fogadni, ugyan nekem nem volt, de akik éppen bent voltak akkor mind nagyon rendesek voltak.

Körül lehet nézni az osztályon, én voltam egyszer szülésfelkészítő előadáson és annak a végén körbevezettek a szülőszobán és az osztályon is.

A csecsemős nővérekről hallottam, hogy nem valami kedvesek, de nekem velük sem volt gondom. Kérdezni kell őket és akkor segítenek, de maguktól nem nagyon mondanak semmit. Én még éjjel 3-kor is voltam náluk.

2012. szept. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Két éve ott szüleett az elsö babám és csak megerösíteni tudom az 1. válaszolót. A második babámat október végére várom szintén ott. Van dokim és szülésznöm is, az elsönél is volt, nagyon elégedett voltam velük.

Szobának csak alapítványit (fizetös) javaslom, a többinél nagyon messze van a wc, zuhanyzó, söt azt bárki (látogató) is használhatja és szülés után sztem elég gáz.

Pelus kell a babának.

Neked ki a dokid? Vagy területileg tartozol oda kedves kérdezö?

2012. szept. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Én területileg tartozom oda, de egy szülésznőt azért szeretnék megkeresni.. Kedves második, te hogy találtad? Illetve hogy kell felkérni egy szülésznőt? Pénzzel, ilyesmi? Bocsánat, ha hülyeséget kérdezek. Illetve, ha épp nem ő van, mikor én szülni készülök, akkor bejön?

Babát éjszakára is ott hagyják?

Alapítványi szoba árait tudjátok esetleg? És azt hogy kell foglalni?

Bocsánat a sok kérdésért, nagyon izgulok. :)

Kedves második, kisfiú, kislányt vársz?

Kedves első, hogy jutottál el szülésfelkészítő előadásra?

2012. szept. 27. 18:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális, akkor pár infó a kérdéseidre:

A baba éjszaka is Veled van, csak akkor nincs ha vizsgálatra viszik, de az nappal van.

Az alapítványi szoba, ha jól emlékszem 5000 ft/ éj. Előre nem lehet foglalni ( nem tudod mikor szülsz), mikor bemész a szülőszobára, akkor kell szólni. Általában van hely.

A szülésfelkészítő időpontjai ki vannak írva a 4. Emeleti UH- nál, vagy neten lehet megnézni.


Boldog utolsó napokat kívánok, ha még nem született meg a picúr!

2012. okt. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!