Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Be indulhat a szules? 36hkm...

Be indulhat a szules? 36hkm vagyok 2hete elegge ideges vagyok mert tobb problema is adodot amire nem szamitottam koltozes mert berbe lakunk stb.

Figyelt kérdés
ma furdes utan egy gel szeru valadek tavozott nem volt veres de szerintem a nyakdugo lehetet es hozza teszem h az ejjel nagyon sokat gorcsoltem hol jobban fajt hol gyengen es a gyomrom is mennt szerintetek az idegesegtol van?probalok nyugot lenni de nagyon nehez mikor mar azt mondtam h mindenel keszen vagyok mar csak a baba hianyzik es errefel most el kell koltozni meszelni pakolni,ti szerintetek szulhetek hamarosan ezek utan vagyis a sok idegessegtol be indulhat a szules?
2012. szept. 25. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ezt így előre megmondani nem lehet.Én is rengeteg ideget megettem,mikor vártuk a kisfiamat:házfelújításban voltunk és sehol nem álltunk még a szülés előtt2-3 héttel+ ezzel kapcsolatban nagyon sok nem várt probléma adódott.Én túlhordtam Őt 1 héttel,szóval nálam nem indította be a szülést a rengeteg idegeskedés,pakolás,cipekedés.

Elképzelhető,hogy a nyákdugód távozott,de lehet csak egy része.De ez még nem jelent semmit.Próbálj meg a lehető legtöbbet pihenni és kikapcsolni agyban.Hallgass olyan zenét,amit nagyon szeretsz és ami eltereli picit a gondolataidat.Tudom baromi nehéz,de próbáld meg!

2012. szept. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hat igen nagyon nehez de muszaj lessz a babamert koszonom a valaszodat
2012. szept. 25. 22:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni. Ha be is indulna, nem tudnád, hogy most a stressztől, vagy amúgy is beindult volna. A lényeg, hogy már minden esélye megvan arra, hogy egészségesen szülessen, sőt, a 37. héttől szinte bármikor megszülethet, ha nem számoltak pontosan az orvosok. A babád akkor fog kibújni, amikor készen áll rá. Én az utolsó hetekben, de végig a terhesség alatt is olyan stresszben éltem, amit nem kívánok másnak, mégsem született meg előbb a baba, úgyhogy legalább emiatt ne idegeskedj!:)
2012. szept. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszodat
2012. szept. 26. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!