Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Győri kórházban az apuka...

Győri kórházban az apuka végig bent lehet vajúdásnál, vagy csak a vége felé jöhet be?

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 20:50
 1/7 Jubilee ***** válasza:
A szülőszobában nem lehet bent végig apuka, csak ha már 3 ujjnyira kitágult a szülő nő.
2012. szept. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem kórháza válogatja. Mondjuk én nem Győrben szültem hanem Kistarcsán, de nálam a kezdetektől a végéig bent volt a férjem. Ha ki is ment, akkor is csak vízért vagy teáért nekem. Nekem reggel 8h-tól kezdődtek a fájások de meg kellett indítani mert sem a magzatvíz nem folyt el és nem is tágultam. 2 napot hordtam túl.
2012. szept. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző voltam. Délután 17:18-kor született meg a kisfiunk és még utána ugye a 2 órás megfigyelésen is bent volt végig.
2012. szept. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is Győrben szültem és velem végig ott volt a férjem. Még a 2 órás megfigyelés alatt is. Addig ment ki, míg engem varrtak, addig ellátták a gyerkőcünket, vele volt kint és utána visszajöhetett.
2012. szept. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,remélem hogy végig ott lehet velem a férjem,első babánál (igaz nem győrben szültem)hazaküldték 5 perces fájásoknál a férjem,és csak 2 perceseknél jöhetett vissza,nagyon rossz volt egyedül szenvedni!
2012. szept. 27. 10:23
 6/7 Jubilee ***** válasza:
Győrben szültem mindkét gyermekemet. Tényleg csak akkor jöhetett be a szülőszobára, amikor már 3 ujjnyi voltam.
2012. szept. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8hete szültem Győrben. végig velem volt :) szerintem az orvostól is függ...
2012. szept. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!