Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki programozott császárral...

Aki programozott császárral szült, ott bent lehetett az apuka?

Figyelt kérdés
Én a Sote I.-en fogok szülni, de elfelejtettem megkérdezni ezt az orvostól.
2012. aug. 16. 16:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%
100% hogy nem lehet bent, ez egy komoly műtét
2012. aug. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem SOTE I, de nem lehetett a műtőben bent. Az előkészítőben igen, amikor kivitték a kicsit méricskélni és rendbe rakni akkor kísérte, a megfigyelőben végig együtt voltunk. A műtőnek csak az ablakán kukucskált, de semmit nem látott :)

Viszont a szülésznő bevitte magával a fényképezőgépet és az a pillanat is le van fényképezve amikor kivették és felemelte a doki a paraván fölé, hogy láthassam :) Aztán az első puszi, meg minden. (na jól könnybelábadt a szemem az emlékektől, 20-án lesz 2 éves)

2012. aug. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
50%
Csak magánklinikán lehet bent.
2012. aug. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Hát ez egyre rosszabb :-(

Nem elég, hogy császár, még egyedül is leszek.

2012. aug. 16. 17:18
 5/22 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk bent volt - Péterfy kórház, 2 éve.

Szerintem hívd fel a kórházat és kérdezd meg.

2012. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Szombaton megyünk ctg-re a dokimhoz, majd megmondja akkor.

Köszi a reményt:-)

2012. aug. 16. 17:28
 7/22 anonim ***** válasza:
73%
Szívesen, drukkolok :)
2012. aug. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%
Szia!!!Én Debrecenben,a Klinikán szültem idén márciusban,programozott császárral,végig velem volt a férjem,míg be nem toltak a műtőbe,oda természetesen nem jöhetett be,de végig az élesztőben volt,ahová érkezett az újszülött kislányunk kiemelés után,ő vehette először kezébe,és nála volt,míg engem varrtak.Miután kitoltak a pihenőbe,együtt voltunk még néhány órát ott is.Kérdezz rá,de szerintem együtt lehettek a pároddal:-)2006-ban nem programozott volt a császár,spontán szülésnek indult,de relatív téraránytalanság miatt megoperáltak,akkor is végig együtt voltunk(a műtétet leszámítva,de ugyanúgy nézhette a műtő ablakán keresztül).Könnyű szülést kívánok!!!Üdv.2 kislány anyukája
2012. aug. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát!! Akkor majd kiderül, hogy mi lesz!!
2012. aug. 16. 17:50
 10/22 anonim ***** válasza:

Győr: Itt sem lehet bent, csak az őrzőben, Ő kapja meg előszőr a babát, tehát be kell öltöznie, de élesben nem lehet bent. hónap végén lesz a harmadik progis császárom, előző kettőnél is így volt.

37 hkm

2012. aug. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!