Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Imre kórház egy ágyas...

Szent Imre kórház egy ágyas szobájába bejöhet az apuka? Csecsemős nővért érdemes fogadni? Általában mennyi a tarifájuk?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenhol a pénz beszél. ELvileg az egyágyasba sem mehet be látogató.

Szerintem bazi felesleges csecsemőst fogadni. AMúgy 5-10 e/nap.

2012. szept. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem se mehet be és én is úgy gondolom, hogy felesleges csecsemőst fogadni. minden nap más a csecsemős egyébként
2012. szept. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szent Imrében érdemes fogadni! most beszéltem a szülésznővel is és sok kismamával, akik a hetekben szültek ott. én most fogadtam. sajnos bazira leterheltek a nővérek és nem igazán jut idejük a kismamákra. ha első babád és igényled, hogy valaki oda tudjon figyelni rád, elmutogassa a dolgokat akkor érdemes! az egyágyas szoba 7000ft/nap, amennyiben van éppen szabad, amúgy 2 ágyasok vannak.
2012. szept. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nyilván pénz-kérdés.

Ha a pénz nem számít, és adsz az egyágyas szobáért, a dokinak, a szülésznőnek, akkor már a csecsemősön nem múlik, ártani nem árt, ha úgy érzed szükséged van rá.:)

Én két gyereket szültem az Imrében, de nem volt az elsőnél sem csecsemősök.

És igaz, hogy volt dolguk rendesen, de ha vmi kérdésem, gondom volt, simán tudtak rám időt szentelni.

Bár az is igaz, nem voltam különösebben problémás.:)

2012. szept. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!