Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyenek a dokik és a szülészn...

Milyenek a dokik és a szülésznők a budapesti volt MÁV kórház (jelenleg ÁEK) szülészeti ellátásán? Kinél érdemes szülni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 21. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Éppen tegnap mondták a tv-ben, hogy az ÁEK-ben Szilvásy úr megszüntette a szülésznő fogadást. Orvost szerintem fogadhatsz, azért kérdezz utána.
2008. júl. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia!

Én 18 hetes korig oda jártam Dr.Kazár Tibor-hoz.

De nekem nagy csalódás volt a kórház is, és a személyzet is.

Mindenki hangulatember ott (sokszor olyanok, mint ha neked mindent tudnod kéne), na és az Uh, meg a szülészet eléggé lepukkant.

Nekem nem jött be, és átmentem a Bajcsyba Kórházba. Ég és föld a kettő, de tudod embere válogatja.

2008. júl. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én dr. Gulyás István Zsolt-nál szültem, nagyon rendes, ott van, amikor kell, mindent elmond részletesen, hogy mi fog történni. Amíg a kórházban voltunk szülés után minden nap megnézett, hogy hogy vagyunk. Csak ajánlani tudom, ő nem az a tipikus "nagymellényű" orvos!


Szülésznőt nem fogadtunk, de így is rendes volt, aki éppen dolgozott. Kunné Irénke volt akkor a szülésznő. Stílusa először furcsa volt, de utólag be kell látnom, hogy jó volt, hogy mindig határozott volt és mondta, hogy vegyek levegőt, hogy toljak, stb.


Azért ez gáz, hogy beszüntették a szülésznő választást! Ha valakinek az megnyugtatóbb, miért ne válasszon!

2008. júl. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is Gulyás doktorhoz járok, igaz a magánrendelésére, egy ismerősöm ajánlotta, csak jókat mesélt. A kórházat még nem láttuk, holnap megyünk szülőszoba látogatásra, és szülésfelkészítésre, minden héten szerdán van, ott is találkozhatsz orvosokkal, és szülésznőkkel, bár nem tudom mennyi idős vagy, mennyi időd van még dönteni.
2008. júl. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!Igen hallottam hogy beszüntették a szülésznő válassztást pedig én pont szerettem volna!Ezert aztán inkább akkor másik kórházat választok!

Pont tegnap hallottam egy régi ismerősőmtől hogy nem egy jó kórház az ÁEK!Azt mondta hogy nagyon bunkók ott az újszülött osztályon az ápolok!Gulyás dokit sokan dicsérik de ha ilyen szar az ellátás akkor inkább megyek máshova!Köszi mégegyszer a válaszaitokat!Puxa

2008. júl. 23. 11:47
 6/7 anonim ***** válasza:

A 3. válaszoló vagyok.

Én nem nagyon hallottam még olyan kórházról, ahol dicsérték volna az újszülött osztályt, így én inkább orvost választanék elsősorban, nem kórházat.

Egyébként szerintem az ÁEK nem olyan rossz ám! A szülőszobák jól felszereltek (légkondisak is!), a szülésznő is segítőkész volt, pedig nem fogadtam. Az újszülött osztályon pedig tény, hogy nem mondanám a csecsemős nővérekre, hogy rendesek, de egyáltalán nem bunkóztak, csak éppen nem mondtak el maguktól semmit, csak ha kérdeztem, akkor válaszoltak. Viszont a szobák teljesen jók (3 ágyas és a babák velünk lehettek), nincsen kórház érzése ott az embernek, és a látogatófolyosós megoldással bármikor jöhettek látogatni.


Persze ha mindenképpen szeretnél szülésznőt választani, akkor megértem, hogy másik kórházat keresel! Sok sikert és szép szülést kívánok!

2008. júl. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kinél érdemes szülni? Dr. Spánik Gábornál. Szimpatikus, lelkiismeretes, fiatal doki. Maximálisan elégedett voltam vele.

A szülőszobák teljesen felújítottak. (Azért szülni nem volt leányálom! :))A szülésznők rendesek voltak. (Mariann volt bent nálam, aki sokat segített.)

A csecsemős nővéreknek azért van hova fejlődniük. Lehetnének kedvesebbek, figyelmesebbek és udvariasabbak.

Jó volt, hogy a gyerkőcök velünk lehettek. A látogatófolyosó is jól működő dolog.

2010. jan. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!