Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi van olyankor ha szüléskor...

Mi van olyankor ha szüléskor kijön egy kis széklet?

Figyelt kérdés

Az erőlködéstől mi van, ha kijön majd egy kis széklet? A férjem is bent lesz, de lesül majd az arcomról a bőr, ha meglátja. És az orvos, szülőnő előtt is.

Mi van ilyenkor? Ez nagyon égő, ugye?


2012. szept. 28. 19:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ennek megelőzésére van a beöntés v. a kúp! de ha mégis előfordul,akkor a dokik ezen nem akadnak fent mert láttak már ilyet. a férjednek meg nem muszáj szemből állnia.
2012. szept. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Megesik, egyáltalán nem égő, semmi különös nincsen benne abban a szituációban.
2012. szept. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál!
2012. szept. 28. 19:57
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég hosszó kitolás szakaszom volt úgy legalább 3 óra, mert a manónak nagy volt a bucija. ÉN is éreztem, hogy onnan jön valami, ekkor szóltam a szülésznőnek benézett a pléd alá amivel le voltam takarva, de azt mondta vér volt és nem onnan jött nyugodjak meg. Bár én biztos vagyok benne, hogy széklet volt csak nem akarta mondani. Csak abból a szempontból zavart, hogy nem tudtam magam megtörölni, de a szülésznő teljesen természetes módon megcsinálta. Egyébként akkor nem épp ez foglalkoztatott a legjobban.

2 hós kisfiú anyukája

2012. szept. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. A szülésznő eltakarítja és kész. Nincs benne semmi égő:)
2012. szept. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ember lánya nem a szülő ágyon lesz úrinő, ezt szerintem a férjed is tudja. Lehet, hogy lesz, lehet, hogy nem, de a lényegen ez nem változtat. Életet fogsz adni, semmi más nem számít. Velem is megesett, férjem elmondása szerint, de egyetlen említésnél többre nem is méltatta a dolgot. Nem érdekli, nem undorodott meg tőlem. Csak az maradt meg benne, hogy ott lehetett, mikor a fia született. Szerintem szülés közben nincs olyan, hogy valami égő, hidd el, nem azzal fogsz foglalkozni, ki mit gondol rólad. Ha valaki mégis elítél emiatt, az szegénységi bizonyítványt állít ki magáról. Aki szült már az tudja miről beszélek.
2012. szept. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérj beöntést, (egyáltalán nem olyan borzasztó) és nem fog kijönni onnan semmi.
2012. szept. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérj beöntést, de lehet hogy mindenképpen adnak ott, ahol szülsz. Attól ne félj, egyáltalán nem fáj. Beöntés után nem hiszem, hogy bármi kijöhet.

A férjed pedig álljon a fejednél.

2012. szept. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél volt ilyen balesetem, a szülésznőt se érdekelte, rá se nézett, a dolgát se nagyon végezte... Amikor a 2óra megfigyelés után mondta azt is úgy, mintha élete első ilyenje lett volna. Elvileg kötelezően kellett volna kapjak beöntést vagy kúpot, de nem azzal volt elfoglalva, hanem azzal, hogy már lassan 13órája vajúdok, és nem vagyok képes tágulni...

Ilyenkor qvára dühítő, és nem is annyira égő.

A második szülésnél kaptam beöntést, semmi difi nem volt, sőt a fájásokon is segített(másik kh, nagyon is normális szülésznővel)

2012. szept. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a második szülésnél volt ilyen baleset... Olyan gyorsan jött a baba, hogy beértünk, megvizsgáltak és toltak a szülőszobára. A dokim is épphogy beért. Mondtam a szülésznőnek, hogy úgy érzem, ki kell mennem, de mondta, hogy nem megyek én már sehova (2 perces fájások voltak már). Rakott ágytálat 2 fájás közt, de abba meg nem ment, akkor épp nem kellett, csak ahogy a baba jött kifelé a fájás alatt, akkor éreztem. Szóval a tolóknál éreztem, hogy sikerült mást kinyomnom :S Mondtam a dokinak, hogy bocsánat, éreztem, hogy ki kellene mennem. Ő meg csak annyit mondott, nem nagy szám, ne lépjek fel vele cirkuszban :D Aztán pár perc múlva meglett a lányom :)
2012. szept. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!