Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléskor kell vinni 3 hónapná...

Szüléskor kell vinni 3 hónapnál nem régebbi házassági anyakönyvi kivonat másolatot?

Figyelt kérdés

Kérték ezt tőletek? Mi van, ha az eredetit viszem el?

Budapest, Margit kórház.


2012. júl. 8. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez állt a kelengye listámon/3 hónapnál nem régebbit kértek/,én mondjuk Fehérváron szültem. Elfogadták az eredetit is.
2012. júl. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Legalább két éve, hogy eltörölték ezt az értelmetlen rendeletet, már elfogadják az eredetit is. Ha abban a városban (kerületben) esküdtél, akkor csak a számát irják fel, ha máshol esküdtél, akkor lehet, hogy lefénymásolják. Az anyakönyvi csoport úgyis leellenőrzi mégegyszer, mielőtt a babát bejegyzi a nyilvántartásba
2012. júl. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor az eredetit fogom vinni.
2012. júl. 8. 21:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi az eredetit vittük (akkor volt két éve), és semmi gond nem volt.
2012. júl. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én másfél éve szültem az Uzsokiban, ott kértek 3 hónapnál nem régebbit (állítólag ezzel meggyorsítjuk a baba anyakönyvezését). Én kikértem, nem került semmibe. De szerintem elfogadják az eredetit is, úgyis leellenőrzik.
2012. júl. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!