Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti meg tudnátok bocsájtani...

Ti meg tudnátok bocsájtani azt a párotoknak, hogy ha komolyan összeesznétek és ő emiatt nem lenne ott a szüléskor, pedig tud róla?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 14:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem,én tuti,hogy nem.Bármin is veszekedtek,hogy megszületik a gyereke,rátartozik,ott a helye.A gyerek mellett és melletted.Ha nem lenne ott,tőlem el is felejthetné azt a babát,és engem is.
2012. júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez az amit ha szeretnél sem tudsz megbocsájtani! - hónapok-évek múlva elő fog jönni újra és újra...
2012. júl. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy valaha is megbocsátanék-e. De egy biztos, hogy ha összevesztünk, akkor büntessen engem, de a kisbabát ne. Az ő dolga is, hogy megszületett, legalább nézze meg őt szülés után. Ha neki ez a pillanat nem ér semmit egy veszekedés miatt, akkor azt hiszem tényleg elfelejthet engem és a gyerekét is.
2012. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha veled össze is veszett, azért a gyerek miatt ott lett volna a helye, ha nem is a szülőszobában, de legalább a folyosón izgulva, hogy mihamarabb láthassa a kicsijét... Persze nem tudjuk az előzményeket.
2012. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
NEM.Ha más okokból nem szeretne ott lenni az ok,de ha már megbeszéltük,hogy bent lesz és azért nem jön be ,mert összevesztünk valamin akkor azt nem tudnám megbocsájtani neki soha,de késöbb rájönne ő is,hogy mekkora hülye volt és ő maga sem bocsájtana meg magának soha.
2012. júl. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
13%
Attól függ, ki miatt tört ki a veszekedés. Apum egyikünk születésénél sem volt ott, és még mindig együtt vannak négy gyerek, és három szülés után :) Ha viszont előre megbeszéltétek és ott is akart lenni, haragudnék rá, hogy ezért nem jött el. Viszont megpróbálnék vele kibékülni, nem a sértődöttet játszani.
2012. júl. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Utolsó, te szültél már?
2012. júl. 11. 14:49
 8/24 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudnék és nem is lenne várható tőlem, hogy megbocsássak.
2012. júl. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
31 hetes terhes voltam,amikor nagyon komolyan összevesztünk reggel és folytattuk egész nap,így keményedtem folyamatosan,estére még a szülésem is beindult. Párom az összeveszés ellenére jött velem a kórházba,ott volt minden vizsgálatnál. Sikeresen visszatartották.
2012. júl. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsájtani nem tudnám, de emiatt nem szakítanék.
2012. júl. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!