Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire jellemző hogy az...

Mennyire jellemző hogy az apukák rosszul vannak szülés közben?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 19:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
ha ném bírjak a vért vagy az eljárásokat akk ....am meg nem jó ha ott vannak...van egy oan tanúlmány ami kimutatja h a férfiaknak az nem pozitív élmény...ha annyira rossz egy életre megragad benne és elidegenedhet töled....
2009. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
ha nem akar bemenni, kár erőltetni. Ha bemegy, bármikor kijöhet, ha úgy érzi, mindjárt rosszul lesz. Az én férjem nem fog bejönni, mert már a szülőszoba látogatáskor is rosszul volt :)
2009. aug. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%

Ez nálunk nagyon kényes kérdés.Mert szeretném is,hogy ott legyen,mivel nagyon megnyugtatna...de nem nézem ki belőle,hogy bírná.Ő annyira aggódós,hogy már abból is ügyet csinál,ha a ˝lázam˝ 37.2

Szeretném őt megkímélni a ˝kellemetlenebb˝részektől,ezért ő nem lesz bent.


39 h

2009. aug. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én most szültem néhány napja. A párom végig azt mondta, hogy nem fog bejönni, mert nem fogja bírni. Mégis becsaltam valahogy, látta rajtam, hogy nagyon szenvedek és csak Ő tud nekem erőt adni. 2 napot vajúdtunk együtt és nem bánta meg, hogy bejött. Igaz a vége császár lett, de a vajúdás ideje alatt végig velem volt és nagyon nagy segítség volt a jelenléte. Nélküle biztos nem bírtam volna ki. Mikor betoltak a műtőbe ott állt kint a műtű előtt és azt mondta 200 volt vérnyomása. Először Ő látta a babánkat, én csak a hangját hallottam. Ha sima szülés lett volna lehet, hogy a kitolási szakaszra nem marad bent a párom, de az is lehet, hogy akkor már ki sem akart volna menni. Ezt már sosem tudjuk meg... :D

2009. aug. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Én hentes vagyok, szóval bírom a beleket a szagokat meg a vért, de amikor elöször láttam videón egy szülést hát le kellett ülnöm pár percre, de segített felkészülni az igazira!


Igazából az a pillanat váltott ki belölem visszásságokat amikor kibuggyant a gyerek az anyuból és utánna meg ömlött kifelé a sok cucc.


Hát az ugy egy picit rombol a nöiességröl alkotott erotikus képen, de tudom ezen felül kell emelkedni!!

2009. aug. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nálunk egyértelmű volt, hogy bejön a párom a szülésre, odáig is elkísért minden vizsgálatra, UH-ra, NST-re, stb. Szerinte a szülés is közös projekt, mint ahogy a gyerekvállalás is:)) Mondjuk eléggé aggódott szülés közben, mert sokáig tartott a vajúdás, de erőt adott neki, hogy rá voltam teljesen utalva, és érezte, hogy mekkora segítség nekem, hogy ott van. Az egy kicsit rossz érzés volt neki, hogy nem tud tenni semmit azon kívül, hogy ott van velem, a férfiak ezt rosszul viselik (mármint ha csak várni kell és ő maga nem tud közbelépni és akcióba lendülni), de fizikailag nem lett rosszul sem a vajúdás közben, sem amikor végignézte a szülést (pedig volt ott vér meg trutyi meg minden, ami kell:))), sőt, a köldökzsinórt is ő vághatta el, ezt azóta is emlegeti:)

De ha egy pasinak alapból ellenérzése van attól, hogy végig kell néznie a szülést, akkor nem érdemes bevinni, mert akkor még egy faktor, amiért aggódhatunk, és olyankor ez nem igazán hiányzik:)

2009. aug. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én megnyugtattam férjemet, hogy nyugodtan kimehet, ha nem birja, de bentmaradt végig, sőt császár lett a vége, azt is látta! Ma már ki nem hagyná, nem lett rosszul.
2009. aug. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

19.34-es vagyok

Amúgy minden elismerésem azoké az apukáké,akik végig bírják nézni!Tényleg!

2009. aug. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én sem voltam rosszul egyáltalán. Pedig bent voltam mindkét lányom születésénél, mindkettőt én fogtam a karomban először. Hihetetlen érzés. A feleségemnek szüksége volt rám.

Azt gondolom, hogy PUDING az a férfi, aki nem mer bemenni. Persze az más, aki nem bírja a vér látványát.

2009. aug. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én drága férjem is benn volt a szülésnél. Rábiztam, utsó pillanatig dönthetett úgy hogy nem jön be velem. De bejött, és amikor a kicsilány megszületett, megkérdezte az orvos, hogy apuka akarja-e elvágni a köldökzsinórt, azt hittem, azt fogja mondani, hogy ááááá, majd vágja csak el a doktor úr! Ehelyett felpattant, hogy természetesen, hogyne vágná el, hol kell, mivel? Tündéri volt, nem volt akkor abban a pillanatban tőle bátrabb férfi a világon, rettentő büszke vagyok rá!
2009. aug. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!