Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Folyamatos néha elviselhető...

Folyamatos néha elviselhető görcsölés, székletürítés jelentheti a szülést?

Figyelt kérdés
és mensi szerű görcs....38 htk
2012. okt. 1. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nekem is így kezdődött mindkétszer :)

Onnan tudtam hogy ez már tényleg szülés amikor annyira fájt, hogy megakadtam mozdulat közben és bennszakadt a lélegzetem. Amikor ennyire fáj az már tuti élesben megy, addig még én is csak vacilláltam hogy vajon tényleg szülés-e...

2012. okt. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál! Az a gond, hogy nem tudom, hogy mikor kéne indulnom, egyáltalán kell-e, első baba, csütörtökön már haza küldtek mondván, hogy biztos nem tudok aludni és rögtön szülés, kicsit bunkók voltak, ezutén meg már tényleg nem tudom mikor menjek!
2012. okt. 1. 11:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia!Hogy állsz nyákdugóval?Tudom furán hangzik,de nézd meg,hogy tágulsz-e közben.Szóval ha zuhanyzol és tágulsz,akkor lehet alul is érezni picit.Nincs barnázásod,pici vérzésed?Ez a táguló vérzés lenne.Simán lehet ez már a szülés jele,de akár jósló is.az idő mindenre választ ad majd.Ha a szülés indult be,akkor nem múlik a fájás,hanem idővel egyre durvább lesz.Hogy vagy most?
2012. okt. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Letusoltam, de nem változott semmi, nyákdugóval nem találkoztam, vgayis nem olyan amilyennek kellene lenni, volt nyúlós ragadós fehéres (bocsánat) takonyszerű...de ez gondolom nem a nyákdugó...
2012. okt. 1. 13:32
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha tusoltál, és nem múlt el, akkor kezd el mérni a görcsölések közötti szüneteket! Ha mindig ugyanannyi szünet telik el a két görcs között (pl. mindig 10 perc, mindig 5 perc), és a görcsök is kb. 50-60 másodpercig tartanak, akkor ez már AZ A BIZONYOS. :)

A második babám nekem is a 38. héten bújt ki! :) Az első pedig a 41.+1-en...

Könnyű szülést Neked!

2012. okt. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönök mindent
2012. okt. 1. 13:53
 7/11 anonim ***** válasza:
A fehér takonyszerű valami az simán lehetett a nyákdugó,sőt szertinem az is volt.Mindkét lányomat megszültem a nyákdugó távozását követő egy napon belül.A másodikat a 38. héten.Szerintem ebből rövid időn belül baba lesz.Fogadd meg az előttem író tanácsát,mérd a fájásközöket és a fájás hosszt.Mit mértél?
2012. okt. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
folyamatosan megállás nélkül görcsöl ugy negyed oránént keményedik aa a hasam
2012. okt. 1. 14:03
 9/11 anonim ***** válasza:
akkor indulás :)
2012. okt. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor hívom az embert! köszi
2012. okt. 1. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!