Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A vajúdás előtti beöntéssel...

A vajúdás előtti beöntéssel biztosan elkerülhető a szülés alatti székletürítés?

Figyelt kérdés
2007. nov. 17. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azért adják :-) Kb háromszor küldenek utána vécére, egész addig, amíg megszűnik az inger. A legtöbb helyen nem lehet enni (az esetleges komplikációk miatt) és az arra is jó, hogy lelassuljon a bélműködés. Ne aggódj! Sokan már azért küzdenek, hogy ne adjanak beöntést... (személyiségi jogok, szégyenérzet, stb). Én úgy voltam nyugodt mindkét babánál.
2007. nov. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan elkerülhető, sőt gyorsítja a tágulást is.
2007. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen elkerülhető, nálam legalábbis mindkét szülésnél sikerült. Beöntés után aztán futás, mert nagyon gyorsan jön minden.

Ha meg véletlenül előfordulna, bár szerintem elég ritka lehet, azon sem kell izgulnod. Ne szégyeld magad miatta. Örülj a babának. Sok sikert és könnyű szülést kivánok.

2007. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!