Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sürgős! A miskolci Semmelweis...

Sürgős! A miskolci Semmelweis Kórházban tudnátok ajánlani szülész-nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
29 hetes terhes vagyok a második babával, az elsőt császárral szültem 2,5 éve, s tartok a sima szüléstől. Senkit nem ismerek onnan, de oda szeretnék menni. Tudomásom szerint Vrecenár doktor úr ott dolgozik, ha valaki ismeri, kérem írjon nekem róla.

2012. okt. 2. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én 27 hetes kismama vagyok és Dr. Szemán Györgyhöz járok. Nagyon meg vagyok vele elégedve, csak ajánlani tudom (bár nekem első baba), ráadásul úgy tudom, hogy utolsó cseppig támogatja a természetes szülést és segít felkészíteni. Én a magánrendelésére járok a Bató házba, de az sztk-ban is rendel. Amúgy legtöbbször a kórházba rendel be uh-ra, és akkor nem is kér pénzt. Én eddig 2x voltam nála úgy, hogy fizettem is. Körültekintő, és mindenre odafigyel. Mondjuk én most költöztem Miskolcra, nem is nagyon ismerek mást, de vele úy néz ki, nem jártam rosszul.
2012. okt. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi az off-ért! én is Szemán Doktor Úr-hoz jártam, amíg kövesden volt, de sajna elment az itteni sztkból. Akkor továbbra is vállal szülést? gondolom attól hogy nem miskolci vagyok, járhatok hozzá a magánrendelésére és után meg szülhetek nála a Semmelweis-be? vagy nem lehet ha valaki nem oda tartozik? köszi ha tudsz segíteni :) (még most tervezzük a babát :)
2012. okt. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. A magánrendelésre bárki járhat, mert én is most költöztem Miskolcra szeptemberben, de már májusban hozzá kezdtem el járni, amikor még Pestre voltam bejelentve. Amúgy tényleg nagyon korrekt a magánrendelésen is...mármint nem pénzéhes, inkább a kórházba rendel be uh-ra (ahol nem kell fizetni). Amúgy 7000 Ft egy alkalom, de mondom, eddig a 6 hónap alatt 3x volt ilyen. Vedd fel vele a kapcsolatot. Amúgy kedd délutánonként rendel a Bató házban.
2012. okt. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ! én 3 évig jártam hozzá mint nődokihoz, csak elment a mi városunkból az sztk-ból. most úgy vagyok vele, hogy amíg nem jön össze a baba ide járok a sztkba az új dokihoz, akihez csak rutin vizsgálatokra megyek, ha meg összejön a baba akkor felkeresem Szemán dokit és majd megkérem hogy a szülést is vezesse le. Szerintem emlékezni is fog még rám :) én is mindig bírtam, szerintem is jó fej :)
2012. okt. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit! Akkor sok szerencsét a próbálkozáshoz, remélem minél hamarabb összejön nektek!
2012. okt. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi :)
2012. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!