Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Járt már valaki úgy hogy nem...

Járt már valaki úgy hogy nem ismerte fel, hogy ez. Már a szülés?

Figyelt kérdés
38 hetes vagyok. Egész héten görcsöltem de csak este aztán végülis mindig elaludtam. Tegnap kivételesen nem görcsöltem de most elkezdtem érezni hogy leszakad a derekam. Nem tudom van e jelentősége hogy most kivételesen hajnalban gorcsolok. Volt már hogy potyára mentünk be, és eléggé lekezeloek voltak a szuloszoban. 1. Baba és nem tudom mit kellene érezném. A görcsök folyamatosak, meleg víz sosem használt. Felek h nem tudom mikor kell majd menni. Volt olyan esetleg köztetek aki szintén nem tudta hogy itt az idő
2012. okt. 5. 05:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég szánalmas hogy a szülésznők így viselkednek. Valószínüsítem hogy nincs fogadott szülésznő és ettől érzik jogosultnak magukat . Kár érte.


figyi ha fájásaid vannak mérd az egyik végétől a másik fájás elejéig az időt

ha szabályosak akkor próbálj meg elmenni zuhanyozni ha nem múlik el és továbbra is szabályos marad akkor érdemes elindulni ötperceseknél.


és mégegy tipp. ha fájás közben vagy és már nem tudsz beszélni vagy ha a férjed elsüt egy viccet és nem nevetsz rajta az már a szülés.


Ne aggódj észre fogod venni és ne foglalkozz a bunkó fennhéjázó szülésznőkkel.!

2012. okt. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,tudni fogod mikor menj!! :-)

Nem biztos,hogy eget rengető fájásaid lesznek!!

Ha elfolyik a magzatvíz,az már biztos jel! Ha 5 percenként jönnek a fájások,akkor már indulhattok!

Ha hirtelen étvágytalanná válsz,vagy hirtelen megnő az étvágyad,akkor az jelezheti hogy hamarosan szülni fogsz (nekem pénteki napon lett kisebb az étvágyam,hétfő reggel szültem.)

Ha fájásaid vannak és közben megy a hasad- vagy csak hígabb a székleted,akkor már az is jelzi,hogy idő van!


Mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 3 lányos,22hkm

2012. okt. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!