Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOS bennem felejtett a doki...

SOS bennem felejtett a doki egy darab cérnát. Kivehetem én? Császármetszés utáni 10. napon vagyok,3 napja szedte ki a varratot, de felül a köldököm alatt egy darab cérna lóg ki a hasamból.

Figyelt kérdés
2012. okt. 6. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Én inkább bemennék és megmondanám,hogy mi a problémám. Magamnak nem mernék ilyet.
2012. okt. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezzel inkább menj be a kórházba! A bikini vonalnál vannak a külső vRratok, ami a köldök alatt van, az más lehet, lehet belső varrat! Ki ne húzd, lehet az egy hosszú cérna, ami az egész belsőd össze fogja!

Bennem más műtét után maradtak varratok, műtét után 3 hónappal gyulladt be, türemkedett ki, vissza mentem, az orvos kiszedte.

2012. okt. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy felszívódó varrat. Jelezd a dokidnak, hogy ez bent maradt, kérdezd meg, hogy mi a teendő vele, vissza kell-e menned...
2012. okt. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nehogy kihúzd!! Kérdezd meg a dokid.
2012. okt. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tegnap bementem ,de a fogadott doki nem volt ügyeletes és az ügyeletes doki próbálta kiszedni,de nem tudta,mert el sem volt vágva.A bog mélyen a bőröm alatt volt ,eléggé fájdalmas volt ,mert a bőrömet is meg kellett vágja,h a bogot elvágja.

Azután húzta ki és egy darabja ki jött,de azt mondta h lehet a másik fele bennmaradt.

Most ilyenkor mi a teendő?

2012. okt. 7. 08:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Majd begyullad, és felszínre jön, majd azt is kiveszik!
2012. okt. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy jól tette, hogy kihúzta? Nekem ugyan felszívódó varratom volt, de egy része csak nagyon későn esett ki. Szerintem a belső varrat volt kivezetve. Mutattam dokinak és azt mondta majd magától leesik.
2012. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Én hetekig húztam-halasztottam az orvoshoz menést, aztán egyszercsak magától eltűnt, azóta sem tudom hova lett. Gondolom valami felszívódó varrat volt, ami lassan szívódott fel.
2012. okt. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Olyan kemény ott ahonnan azt a bennmaradt cérnát kiszedték...nem értem miért.

2012. okt. 8. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!