Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Varratszedésnél bent hagyott...

Varratszedésnél bent hagyott cérna?

Figyelt kérdés
Szülésnél varrtak, csak külső, belső varratom nem volt. 5. napon kiszedték a varratokat! De az utóbbi 1 héten 3.-jára találok cérnához hasonló dolgot a betétemen, ez mi lehet!? Kékes-lilás színű, kb. 1cm hosszú volt az első, az utóbbi kettő rövidebb volt! Már azon aggódok, hogy valamit bennem hagytak, már halálfélelmem van emiatt. Vagy esetleg az orvosi tamponnak a szálaiból maradhatott benn valami és most a folyással távozik? Nem büdös a folyásom se, de akkor mégis mi lehet? Félek visszamenni a nőgyógyászatra, mert nagyon bunkó orvosnál szültem, aki képes lenne leordítani, volt már rá példa, nem csak nálam másnál is! Még arra is gondoltam, hogy esetleg varratszedés után megvizsgált, és esetleg véletlenül feltolta a kiszedett cérnákat!???

2012. jún. 24. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem volt belső varratod?Az szokott olyan szinű lenni.Szerintem ha nincs semmi panaszod ne aggódj ezen.Nem hiszem hogy külső varratot ott hagyott volna.Esetleg nézd meg tükörben.
2012. jún. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát most beszéltem nővéremmel, azt mondta, hogy mindenkit varrnak valamilyen szinten belülről, már kicsit nyugodtabbak vagyok, köszönöm szépen a választ!
2012. jún. 24. 10:26
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen és állítólag a felszívódó távozik így.

nálam nem volt ebből probléma.

2012. jún. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, én is így jártam. Olyan hosszú volt a cérna, hogy szinte lógott ki belőlem, igen ez olyan kék színű. Ki fog esni, légy nyugodt.

2012. jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, ez az úgynevezett felszívódó varrat. Lilás színe volt, 3 jött ki, amit észrevettem (az egyiket én húztam ki, mert viszketett kicsit). Nincs semmi bajom, a 6 hetes kontrollon is minden okés volt.

3 hós Kisfiú anyukája

2012. jún. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!