Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi idő után nyerjük...

Mennyi idő után nyerjük vissza a régi alakot?

Figyelt kérdés
Sajnos alapban sem volt kerek popsim, de miótta szültem teljesen lelaposodtam. Alkatilag nem vagyok hízásra hajlamos, a pocakomon van még egy kicsit, de kilóban úgyanannyi vagyok , mint szülés előtt. Nagyon megváltozott az alakom, szélesebb lett a csipőm, ami teljesen elrondított. Az alma popsiból lett egy nagyon lapos széles popsi. Változhat még, vagy ez már így marad? Tornázni még nem szeretnék, mert szoptatok. 6 hónapos lesz a babám.
2009. aug. 5. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan tornázhatsz. Ha óvatosan csinálod, és figyeled a tejedet, nem lesz semmi gond.

Jó sok guggolással pár hónap alatt kerek popód lehet. Magától nem lesz kerek sajnos :(

8 hónapos a babám, 6 hetes kora óta tornázok, és rengeteg tejem van.

2009. aug. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor van esély, hogy a régi popot visszanyerjem, vagy a szélesség sosem fog elmúlni? Értem ez alatt, hogy a csipő a babától lett ilyen széles és, hogy ez visszahúzodik-e. Mert nekem úgy tünik, hogy hátsó derékrésznél nem szép ívben végződik a derék, hanem egyenesen ezért lett lapos popó.
2009. aug. 5. 10:19
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Torna. Nem tudom ki találta ki ezt a butaságot, hogy a tornától nem lesz tejed. Ha nagy izomlázat csinálsz magadnak, akkor megváltozik az íze, de óvatosan nyugodtan tornázhatsz. Én is végigtornáztam a terhességeim, az első héten elkezdtem tornázni, úszni, biciklizni és 1 évig szoptattam a kicsiket.
2009. aug. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A rokonok idegesítenek ezzel, mert előtte rengeteget tornáztam, és mióta terhes lettem, azótta semmi. És már nagyon utálom magam.
2009. aug. 5. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!