Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az intim tornát mikor lehet...

Az intim tornát mikor lehet elkezdni? Aki csinálta, annak a lochia nem lett erősebb, vagy ha már múlóban volt, nem tért vissza?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én elég hamar kezdtem szülés után, mert a nagy gyerek miatt vizeletcsepegésem volt.Szerintem már aznap megpróbáltam, de mint mindenben, ebben is a fokozatosság a lényeg. Nem lett erősebb a vérzésem. Az csak akkor volt erősebb, mikor szoptattam. Akkor viszont volt, hogy át kellett öltözni. Mondjuk ez nem a kórházban történt, hanem már itthon.
2011. szept. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Nekem szopi alatt sem erősödik,sőt,még akkor sem,ha emelek... egyedül amikor szopis teát ittam lett az "alig van"-ból erősebb élénk vérzés,és miután hintára ültem jó 1 óra hosszára...

2011. szept. 22. 14:24
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor szopik a baba, gyorsabb a méh összehúzódása (visszaalakulása), gondolom ezért volt akkor erősebb a vérzésem. A teától nem.
2011. szept. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!