Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valami jele annak, ha...

Van valami jele annak, ha esetleg nem húzódik vissza a méh? 4 hete szültem .

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

há t ezt nem tudom, viszont nálunk a kórházból cssak rendesen visszahúzódott méhvel engednek haza....ha szoptatsz, akkor elvileg visszahúzódik, ha meg nem, akkor a kh-ban adnak oxitocin injekciót, hogy ez megtörténjen.

nem néztek meg, mielőtt hazamentél?

2011. aug. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Van valami ami nem stimmel úgy érzed? Miért kérded?


Lassan húzódott vissza a méhem, ezért 10 hétig véreztem, nekem ez volt a tünet.

Érzel összehúzódásokat még szoptatás közben? (már ha szoptatsz)

2011. aug. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ és szoptatok,van is elég tejem ,azért kérdeztem ,mert szülés után nem volt segítségem és neki álltam itthon mindent csinálni.
2011. aug. 29. 15:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmi extrát nem érzel, akkor nem hiszem, hogy gond lenne.
2011. aug. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm,amúgy 3 hétig véreztem,most meg viszketek néha ,és megnéztem szerintem valami cérnát látok talán egy szál bent maradt és attól viszketek.
2011. aug. 29. 15:35
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A méh szép lassan, több hét húzódik vissza tejesen. Független a vérzéstől. A 6hetes kontrollon alaposan megnéznek, de ha úgy érzed, valami nem stimmel, menj vissza hamarabb.
2011. szept. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Cérnát látsz?

Én a helyedben azonnal visszamennék a dokimhoz! Nem nagyon tétováznék!

2011. szept. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nem mindegy,hogy hol látod a cérnát. :) nekem pl. felszívódó cérnám volt a gátseben, így folyamatosan hagytam el őket illetve szívódtak fel. sokszor csípett vagy viszketett (nagyon enyhén!) és jól látszódott is.
2011. szept. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam cérnát és potyogott is kifele a varrat két-három hét után. nem biztos, hogy gond van, de menj vissza előbb, ha nem vagy jól vagy szeretnéd biztosan tudni, mi újság, illetve ha aggódsz
2011. szept. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm.A cérna kiesett szerintem, mert már nem látom ,nem viszket,de nem a gátvarrásnál volt szerintem ,hanem egy kicsit bentről jött.jövő héten megyek dokihoz,jól érzem magam.
2011. szept. 7. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!