Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után tényleg csak...

Szülés után tényleg csak steril eldobható bugyit engednek hordani a kórházban?

Figyelt kérdés
Konkrétan Győrről van szó.
2012. okt. 9. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

szerintem erre senkit nem kötelezhetnek hogy pont olyat vegyen.


bármilyen nem tanga fazonú pamutbugyi tökéletes lesz amibe bele tudod ragasztani a betétet.

lehet még Tena hálós bugyit venni színkódos a méretezés patikában is kapható

és van papírbugyi amit csak szét kell tépni.


kérdezd meg a védőnődet hátha tudja ezt vagy egszerüen hívd fel a győri kórház szülészetét .

2012. okt. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Ez nem igaz, bármilyen bugyit lehet hordani, ami nem szoros, kényelmes. Ez tuti, győri vagyok.
2012. okt. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
steril bugyi?? hiszen a gyerekagyi folyas televan bakteriummal egyatalan nem steril akkor mert kene steril bugyI???
2012. okt. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Én XXL-es méretű pamutbugyikat vettem kínaiban, ez lesz majd rajtam.

Ha annyira véres lesz, hogy ki se lehet mosni rendesen, ezt is el lehet dobni, gondolom az eldobható bugyi se olcsóbb, mint ez (390ft), ha meg megmarad, jó lesz későbbre is menstruálós napokra.

Nem hinném, hogy ebbe beleszólnának.

Olyat már hallottam, hogy nem nézik jó szemmel a pizsamát, csak a hálóinget, de bugyiról még nem.

2012. okt. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát ilyenről még nem hallottam... de max akkor kötelezhetnének erre, ha ők adnák azokat a bugyikat. egyébként én a saját bugyijaimat hordtam (nem ott)
2012. okt. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 holysmoke ***** válasza:
Nekem azt mondták (okt 24-re vagyok kiírva),hogy tena bugyit vegyek a patikába (160ft 2db)tehát nem vészes meg tena betétet mert csak azt fogadják el a kórházba.Bár ez pest.Én mindent a patikába vettem 4 bugyit megy 20db betétet 2000ft fizettem érte.
2012. okt. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ezek megorultej csak azt fogadjak el???? mi ez az orultseg azt huzol a fenekedre amit akarsz elvegre a te penzedbol vetted es a te feneked.Ti miert fogadtok el mindent amit mondanak???En komolyan ilyen birka noket meg nem lattam.Ha ingyen kapnad toluk csak azt akkor oke de fizetsz erte konyorgom vegyel olyat amilyet akarsz.
2012. okt. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!