Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen az amikor a magzatvíz...

Milyen az amikor a magzatvíz szivárog? Az orvosok mindig kérdezik, hogy szivárog-e, de nem tudom az mennyire észrevehető. Már így a végén sajna van egy kis inkontinencia, de nagyon pár csepp illetve ebben a melegben izzadok mint egy ló.

Figyelt kérdés

Iszok rengeteget,wc-zek rengeteget.Mi van ha pisiléds közben jön ki a magzatvíz és észre sem veszem?

Köszönöm válasszaitokat.

35 hetes pocakos


2009. aug. 6. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 napig szivárgott. Igazából egy véres nyálkás folyadékszerű dolog. Észre fogod venni!
2009. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Észre fogod venni.Ha pisiléskor kezd folyni/szivárogni,akkor nyilván folyik tovább,mint ahogy a dolgod végezted.

Érezhetően más folyadék,víztiszta,de kissé nyálkás tapintású,ahhoz tudnám hasonlítani,mikor valaki allergiás,és ilyen víz szerű cucc jön az orrából.(bocsi de nem tudom máshoz hasonlítani)

Nem kell megijedni,nekem éjjel kezdett folyni 2x nagyobb lökést éreztem,és valami meleget,felkeltem,akkor még egyszer csordogált,aztán abbamaradt.Utána megint egy adag.Szóval nem úgy kell elképzelni,hogy egy nagy zutty,aztán elfolyik mind,hanem így részletekben.

Annyi időd azért még van,hogy zuhanyozz,de csak kivülről,felnyúlni nem szabad.

Aztán irány a kórház,én nem is tusoltam,mert előtte este voltam,és fölöslegesnek tartottam.Kórházban úgyis van borotválás,beöntés,utána mentem tusolni.

2009. aug. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.Nagyon parázom tőle,hogy nem veszem észre és baj lesz.Az első szülésemnél nem rugta ki a burkot,repeszteni kellett.Ezért nem tudom milyen érzés is ez.

Mégegyszer köszi nektek!

2009. aug. 6. 21:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is féltem hogy nem veszem észre,de 10 napja bebizonyosodott hogy semmivel nem lehet összetéveszteni. Nekem hajnali 1-kor kezdett el folydogálni,de egyből tudtam hogy nem a wc-re kell menni,hanem beálltam a kába.tiszta vízszerű valami,édeskés illatú,nekem valószínű fent repedt meg a burok,mert egy éjszakai betéttel kihúztam a korház.addig szivárgott folyamatosan míg meg nem szültem,az 11 óra 30 perckor történt! :)
2009. aug. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fura erzes, olyan mintha pisilnel de nem tudod visszatartani. En is azt hittem nem fogom tudni mi az, es mivel pont vecere indultam (hajnalban), es amikor felultem az agyban kifolyt belolem valami, azt hittem eljutottam odaig hogy bepisiltem....:) de ahogy mentem a vecere szepen csordogalt....na akkor leesett hogy ez a magzatviz :)
2009. aug. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Ha túl leszek rajta leírom ,hogy Én mit tapasztaltam.

2009. aug. 28. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!