Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tegnap és ma reggel elment a...

Tegnap és ma reggel elment a nyákdugóm, úgy van tervezve hogy pénteken császároznak, mert az első babám is azzal volt. Be menjek a kórházba?

Figyelt kérdés
a dokim mindenféleképp megcsászároz!!
2008. máj. 20. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Ha még a magzatvíz is kifolyik vagy szivárogni kezd akkor mindenképp, de én már most bemennék, van ott hely. Ha pedig beindulna a szülés, nem lesz ott semmiféle császár.Lehet ez a baba a rendes úton akar jönni.
2008. máj. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
SZerintem várjál még. Ahogy az előttem válaszoló is irta,ráérsz,ha a magzatvíz elkezd folyni,vagy fájásaid vannak. Az pedig,hogy az első baba csázáros volt,nem feltétlenül jelenti azt,hogy a második is az lesz. Nekem is az első baba császárral született,mert faros volt,de a másodikat természetesen szültem. Persze,csak ha nálad nincs valami indok.
2008. máj. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem folyik a magzatvíz, nincsenek rendszeres 5 perces fájásaid vagy nem vérzel, nem kell bemenni. A nyádugó elfolyása nem a szülés beindulásást jelzi.

És miért császároz mindenképpen? Attól hogy az első az volt, a másodikat szülheted természetes úton.

2008. máj. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azt mondta nem akar kockáztatni a sebbel kapcsolatban
2008. máj. 20. 12:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát a seb miatt nem hiszem, hogy muszály császár, a barátnőm kettőt szült császárral, aztán kettőt természetesen.
2008. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
eddig barna szinű volt,most már egy kicsit rózsaszines.fályásaim nincsenek.még mindig várjak?
2008. máj. 20. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!