Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen betétet (kimondottan...

Milyen betétet (kimondottan szülés utáni v. egyéb), és milyen bugyit (normál női alsót v. valamilyen terjedelmesebb darabot) visztek/vittetek be a kórházba magatokkal?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 06:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Bugyiból a "nagymama bugyi" vált be, betétnek nem tudom a nevét, de patikában ajánlottak egy Magyar gyártásút, fele annyiba kerül, mint a Tena, és tökéletesen megfelelt.
2012. okt. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bugyiból régebbi normál (nem tanga) bugyikat viszek, meg vettem egy 4 db-os eldobhatót.

Betétet a Müllerben vettem, olcsóbb, mint a Tena, és ugyanolyan vastag.

2012. okt. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bugyi: normál

Betét: Always éjszakai + éjszakára Tena (ezt kaptam a kórházban)

Extra sok vérem volt, de így is elég volt az Always, csak sűrűn kellett cserélni.

2012. okt. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Betétet a gyógyszertárban vettem, kimondottan szülés utánra való tenát és hozzá lehet venni szintén a gyógyszertárban eldobható necc bugyit (de ki is moshatod, akkor többször használható), nekem az előző szülésnél nagyon beváltak. Sokkal jobban tartotta a betétet ez a bugyi, mint bármelyik nagyobb típusú, amim volt.
2012. okt. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tena betét,mert jó vastag és puha.Nagyi bugyi.
2012. okt. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én Tena Lady minit és Bella Lady normal-t vittem. A Bella Lady nekem jobban bejött és fele annyiba kerül,mint a Tena.Bugyiból a régi sima bugyijaimat vittem meg egy-két nagymama bugyit.
2012. okt. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is "mama" bugyikat viszek, meg 8db eldobhatót.Betétből always éjszakait,meg adnak valamilyet a kórházban is.
2012. okt. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Eldobhatósból én viszek 4csomagot az biztos. Az elsővel állandóan átáztam + tuti véres volt minden (na ez az extra sok). Nekem az eldobhatós kényelmesebb volt sokkal csak sajna fél nap alatt elfogyott , mert 1csomaggal vettem). Sima extra betétet vittem 2csommaggal (kevés volt kellett még 2) . Úgyhogy én vinnék inkább speckó betétet minimum 3csomaggal+sima éjszakait, úgy is elfogy.
2012. okt. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem csak szülés utánra érdemes felkészülni.Most ez durvának tünik de jó ha felnőtt pelenkát is veszel ami pontosan olyan mint egy Libero csak nagyobb. Ha hamar megy el a magzatvized ez ideális de ha császároznak akkor is OK. Persze betétet a legnagyobbat válasszad, sokkal kevesebb lessz az idegbaj..
2012. okt. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyibugyit (kínaiban vettem néhány darab kényelmes, pamut bugyit), + eldobhatósat, de az eldobhatós kényelmetlen volt. Betétet Always éjszakait, de nekem az is nagy volt, fura módon keveset véreztem. Már úgy szülés utánhoz képest. De vinnék a helyedben szülés utáni betétet, és kisebbet is, hogy amelyik kell, azt tudd használni.
2012. okt. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!