Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valami véres kocsonyás dolog...

Valami véres kocsonyás dolog jött ki belőlem, valószínű a nyákdugó? Ez azt jelenti, hogy bármikor szülhetek? Azóta enyhe mensi szerű derékfájás és hasfájásom van, mint mikor készül megjönni a havim.40+3hkm

Figyelt kérdés
Bocsi csak első baba és nagyon várom már a nagy pillanatot.
2012. okt. 15. 11:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%
Na mi volt nst-n? Hogy vagy?
2012. okt. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Fájásokat mutatott ki a gép így már tudom,hogy mi az :) a doki megvizsgált,1 ujjnyira voltam nyitva. Ha este semmi akkor reggel be kell feküdnöm. De azóta egyre erősebben fáj a hasam és a derekam még nem néztem de kb 10 -15percenként jönnek ezek a "nagyobb" fájások. Remélem ma már megindul.Vacsizok,fürdök aztán elkezdem mérni pontosan.
2012. okt. 15. 20:09
 13/17 anonim ***** válasza:
Írd meg,hogy mi lett!! =)
2012. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem azota mar babazik. :-)
2012. okt. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hát nehéz szülés volt ,mert este 9-kor elindultunk 5 perces fájásokkal, de ezek nem voltam elég erősek és nem voltam csak 1 ujjnyira kitágulva így befektettek.Éjfélre már 2 percesek és erősek voltak onnantól sürüsödtek,hosszabbodtak és erősödtek. Iszonyatosan fájt de még mindig nem tágultam. Jöttek a szöveggel ,hogy erre számítottak a mütétem miatt (konizáció),meg ezért fáj annyira.Kaptam Edá-t6-7 adagot de semmit nem hatott,tágulni se tágultam. 10 után döntötték el ,hogy sürgősségei császár lesz mert a pici belekakilt a magzatvízbe és a köldökzsinór rátekeredett a nyakára ,de én ezt csak utólag tudtam meg.De már minden rendben velem és a picivel is ,ma jöttünk haza. Köszönöm mindenkinek a segítséget.
2012. okt. 21. 00:36
 16/17 anonim ***** válasza:
Gratula, es sok sikert, es legfokepp kitartast a picihez!! A lenyeg, h nem lett baj belole!
2012. okt. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok és jó egészséget kívánok Nektek!!!! =)
2012. okt. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!