Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik március elejére voltak...

Tibor215321 kérdése:

Akik március elejére voltak kiírva milyen ruhákat vettek a babának? Miből mennyit érdemes?

Figyelt kérdés

Már vettem rengeteg ruhát bár még van idő.

Kiskabát vagy vékony overál vagy bundazsákot érdemes venni ilyenkorra? Látom régi hagyományos pólya helyett van kókuszpólya volt valakinek jó?


2012. okt. 15. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:

kocsikabátkát igen egy két db-ot .

vékony overall is elkél mert ha korábban jön februárban még igencsak hideg van. a március meg változékony.

bundazsákot már nem vennék a helyedben. felesleges.


a kókusz meg a hagyományos pólya abban segít hogy jobban megtudd fogni az újszülöttet . de menni fog anélkül is.

ez egyéni nekünk nem volt .


kétgyerekes anyuka vagyok őszi és nyári babákkal .

2012. okt. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. okt. 15. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:

évszaktól függően egyébként ez fog kelleni:


meleg bélelt rugik

hosszúújjú body-k

vékony bundazsák

fülvédős sapi

takaró


mennyiség sok minden függvénye de alapesetben kellékekből legyen egy váltás tehát 2 db- sapi , és takaró - mert ráfolyhat a tápszer, tej, és vizes lehet .

egyéb ruhákból meg olyan 4-5 db. body és rugi elég . persze nagyátlagban ennél sokkal többet vesznek a szülők de pici méretből 56- nem érdemes hacsak nem jósolnak kicsi méretü babát. 62-től tankoljatok fel egész 80-ig. ez az első év ruhatára lesz. amit látsz bátran vedd meg elemi készletet építs fel body és pizsi, rugi nadrágok ilyesmik. kényelmes ruhák .


rugdalozót kb. féléves -8 hós korig hordanak a babák utánna már kisnadrágot adhatsz fel szv. 74-es rugit már nem érdemes venni előre.

2012. okt. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi neked is. Csak azért kérdezősködöm hátha van tapasztalt több gyerekes mert 1.-nek összevásároltunk mindent fele kicsi lett elajándékoztam aztán most vehetek 8év után újra mindent és már elszoktam a csecsemőktől.
2012. okt. 15. 15:51
 5/5 anonim ***** válasza:

mindkét választ én írtam .


ma már a divat is más és Ti is változtatok . kijön az ember a gyakorlatból hogy kell megfogni , olyan pici .


Jó babázást !!!

2012. okt. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!