Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kell neki bundazsák? Március...

Kell neki bundazsák? Március 11-re vagyunk kiírva. érdemes még venni bundazsákot, vagy majd a következő télre kell csak inkább?

Figyelt kérdés
2008. dec. 30. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Én is akkor szültem de nem vettünk már neki, csak a télre.Vastag plédet tettünk a babakocsi aljába, meg vastaggal takartuk be és nem fázott meg.
2008. dec. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Én màrcius 6.ra vagyok kiirva.

És ezen törtem a fejem.

De végül is veszek egyet.

Igaz hasznàltan,mert amugy nagy pénzkidobàs.

Szerintem nem lesz még szép idö màrciusban,söt àprilisban is àltalban még nagyon hideg szokott lenni.

Van vastag takarom,de én nem hiszem hogy elég lesz.

Szoval szerintem vegyél egyet,de inkàbb hasznàltan,ami nem dràga,és késöbb valakinek még eltudod te magad is adni/ajàndékozni.

Végül is mindenkinek màs a véleménye,én személy szerint hasznosnak tartom màrciusban is.

Föleg ha egy két héttel hamarabb érkezne a babo.

2008. dec. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Szió!


Én úgy gondolom, hogy felesleges venned, mivel 4 hétig (az első tanácsadásig) nagyobb utat úgysem tesztek meg - maximum levegőztök 5-10 perceket. Arra meg elég plüss tipegő, kocsikabát, meg egy vastag takaró.

Én áprilisban szültem, de akkor már jó idő volt, szóval mire ti hosszabb időt töltötök levegőn, már jó idő lesz, és feleslegessé válik a bundazsák. Nem utolsó sorban megspórolsz úgy 8-10.000.- forintot.

Könnyű szülést és addig is boldog babavárást!!!


Zita (8 hónapos kislány anyukája)

2008. dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Ém március 8-ra vayok kíírva, de nem veszek.

Azt nem tudom, amiket kapok cuccokat, abban lesz-e.

Jövő télre meg már inkább már kezeslábas fog kelleni.

2008. dec. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Én is március 11. re vagyok kiírva. Én is ezen dillemmázok hogy vegyek vagy ne vegyek bundazsákot. Hát ha látok valami olcsóbbat lehet hogy veszek. Bár nekem is mondták hogy vastag takaró is elég lenne.
2008. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Március elejére várom a babát, én azért vettem egy 62-est a kínaiban 1500 ft-ért, de most már a tescoban is vannak nagyon olcsón. Március áprilisban még szokott hideg lenni, inkább ráadom mint hogy megfázzon.
2008. dec. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Egy olcsobbat érdemes beszerezni.

Az idöjàràst màrciusig senki sem tudja megjosolni.

Max. ha nem kellesz(amit alig hiszek)

még eladhatod,de szerintem elfér a bundazsàk.

2008. dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Hahó!

Tulajdonképpen miért is nem hasznos a válaszom? Valaki? Vagy ha nem értek egyet a többséggel, az már egyens út a lepontozáshoz???

Zita

2009. jan. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Mindenki le lett eddig pontozva................
2009. jan. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is március 11-re vagyok kiírva.És nekem is nagy dillema,hogy vegyek-e bundazsákot vagy sem.Úgy döntöttem,hogy megvárom február közepét,végét,és ha nagyon zord lesz még az idő akkor veszek.Addigra már sok helyen le lesznek árazva a téli cuccok.
2009. jan. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!