Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Választanátok/fogadnátok az...

Választanátok/fogadnátok az orvos mellé szülésznőt is, ha a párotok nem tud jelen lenni a szülésnél?

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 09:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én fogadtam, még úgy is, hogy bent volt a párom.
2012. okt. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is fogadtam, pedig egy darabig a párom is bent lesz.Sokat segít állítólag... :)


35+5 hkm

2012. okt. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert a férjem nem tud válaszolni azon kérdéseimre, hogy pl mi van akkor, ha a ctg eredménye nem jó? Mi az az EST? Milyen az indított szülés? Mikor mondja rá a doki, hogy császár lesz? Milyen méhszáj érték jó? És hasonlók.

Persze, ezekre a doki is tud válaszolni, de nekem így volt jó, hogy a szülésznőt éjjel felhívhattam, hogy menjek-e vagy sem. Ezek már azok a fájások?

Az elsőnél bent volt a férjem, a másodiknál a barátnőm volt bent.

A szülésznőm annyira kedves volt, szinte baráti hangulat volt.

A harmadiknál is őt fogom megfogadni és a férjem is bent lesz.

2012. okt. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Húúú, eddig mindenki mellette van... :)

Esetleg árat is tudnátok írni, milyen összeget "illik" adni.

2012. okt. 16. 10:23
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi is fogadtunk mindkettőt annak ellenére, hogy a férjem végig bent volt. Nekünk megmondták a szülésfelkészítő tanfolyamon, hogy 20 ezer a tarifája bármelyik szülésznőnek. Hihetetlen nagy segítség egy szülésznő. Szerintem ezen nem is érdemes vacillálni, ha anyagilag nem gond.
2012. okt. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A szülésznőn nem szabad gondolkodni, iszonyú sokat tud segíteni. Mi is fogadtunk és nem bántuk meg. 25000 forintot adtunk Neki.
2012. okt. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 gabszem ***** válasza:
100%
én fogadtam és a párom is ott volt. a kettő nem ugyanaz. A párod lelkileg támogat, meghát neki is részesének kell lenni szerintem. Viszont a párod nem ért a szülés alatti dolgokhoz, ilyenkor jó, hogy van a szülésznő, aki pedig abban segít, hogy hogyan próbáld kényelmesebbé tenni a szülésedet és persze ő is támogat lelkileg.
2012. okt. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szia!Második babánál mi is fogadtunk, azért is mert a férjem csak a végén jött be,addig a kisfiunkal volt. Én nem bántam meg, bár sok dolga nem volt vele. Szülés előtt egyszer találkoztunk és a szülés is hamar lezajlott. 25000ft-ot kapott.
2012. okt. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én ha ilyen helyzetbe kerülnék, inkább dúlát választanék! Ő jobban tud segíteni, és biztos ott van, még ha a szülésznő aznap dolgozik, akkor nem csak velem lesz és két szék között a pad alá esnék....
2012. okt. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Miskolcon MISEK-BEN tavaly júniusban 10 ezer volt a szülésznő.
2012. okt. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!