Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az első gyerkőcnél nem volt...

Az első gyerkőcnél nem volt semmi fájásom. Úgy indították, de még az oxitocinra sem reagáltam. Az orvosom kézzel tágított ki 1 újjnyira. Más is volt így?

Figyelt kérdés
Most a 40.hétben vagyok.Szerintetek megint így járok!(császáros lettem az első gyerkőccel)
2012. okt. 16. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt fájásom, megindult a szülés, de semmit nem tágultam. Kézzel tágított az orvosom, ami a kínok kínja volt, de még így sem volt elég és végül én is császárral szültem. 16 hetes vagyok most. Remélem ezúttal sikerül természetes úton szülnöm. Drukkolok hogy neked is sikerüljön a szülés, úgy ahogy szeretnéd. Majd írd meg hogy alakult, ha lesz kedved.
2012. okt. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
40+6 napra indítottak, 3,5 hónapja szültem. Ugyanígy voltam: 7,30 kor bekötötték az oxitocint, előtte elkezdett folyni a magzatvizem is, de hiába mutatott a gép rendes méhtevékenységet és nem éreztem különösebben, csak a derekam fájt, bár lehet, hogy a fekvéstől. Aztán 11kor a dokim szólt, hogy megvizsgál, és mondta, hogy sajna nem tágulok, ezért szükséges, hogy megpróbálja elindítani, de nem lesz kellemes, hát baromira fájt, de mondta, ha erre sem indul el, akkor császár lesz. Így is lett, semmi nem változott, 2kor is vizsgált és eldőlt, hogy császár. Mivel voltak nálam sürgősebb kismamák, nálunk minden érték rendben volt, ezért 5kor császároztak. Ott mondta a doki, hogy nem a méhszájat nyomta a kisfiam a buksijával, hanem a méh passzív szakaszát, így soha nem tágultam volna, főleg, hogy az oxi miatt feküdnöm kellett :) Mondjuk én örültem a császárnak, mert előző nap 3700 grammra saccolták és 3640 grammal született. Annyit mondott a szülésznőm, hogy más doki hagyott volna szenvedni, de szerencsére olyan orvosom volt, aki döntött és nekünk jó élmény marad a szülés :)
2012. okt. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!