Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túlhordás? Háromszor szültem,...

Túlhordás? Háromszor szültem, első kettő 10. nap után a kiírt időponthoz beindult,3-nál a 12. napon indították, majd császár. Most vagyok 30. hétben 4. gyermekemmel.

Figyelt kérdés
várható, hogy ez a babuci sem jön meg időben? Szabályos 28/5napos volt a ciklusom. Tapasztalatokat várok, köszönöm :-)
2012. jún. 25. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó eséllyel túl fogod hordani, "szokás szerint".
2012. jún. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia elsövel márc 20ra voltam ki irva épr 7-én lett a 2dikal szept 1 és 13 lett a 3dikal márv 30ra és 5dikén már inditottak:)
2012. jún. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát akkor valószínű, most is várat majd magára :-))
2012. jún. 27. 08:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia.Neharagudj hogy nem a kérdésedre válaszolok de segíthetnél nekem.két kisfiam van 2 és 4 éves.Most (becsúszott a 3.)6 hetes lehet kb.Nayon vacillálunk hoy mi legyen.Lakáshitelünk van,én pont akkor szakmunkás vizsgáznék amikorra kilennék írva kb.Viszonylag megélünk de nem nagy lábon.Félretenni nem nagyon tudunk.Mit javasolnál nekem?Nagyon nehéz 3 gyerekkel?Amúgy apa maradna a kicsivel ha marad, én meg mennék vissza dolgozni.Hál istennek 2 percre lenne a munkahelyem.Előre is köszi a válaszodat!
2012. jún. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!