Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit éreztél, mikor császár...

Mit éreztél, mikor császár után felébredtél?

Figyelt kérdés

2012. okt. 12. 19:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hirtelen jött a császár, simán indutunk, aztán felgyorsult minden, rossz magzati szívhang, semmi tágulás, műtő,altattak. Érzem, valaki rázza a vállam, szólongat: anyuka ébredjen, megvan a baba. Azt sem tudtam fiam vagy lányom született..túl altattak..több órán át félkómában voltam, injekciók, vérnyomásmérés negyed óránként. Nagyon nehezen ébredtem, kérdezni akartam, de csak gondolatban tettem fel a kérdést, mert nem nyílt a szám..Péntek délután műtöttek, szombat reggel láthattam a kislányomat, addig azt sem tudtam mi lett..a vágás nagyon fájt, na meg a fejem. Másodjára programozott császár volt, ég és föld:-) egy hét után szinte semmi sem fájt:-) De remélem ezt(altatásban) te nem fogod átélni..mikorra várod a babát? Császárra készültök?
2012. okt. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Szia!

Sajnálom, hogy átkellet élned, biztosan nagyon nehéz volt.

Én 9 hetes vagyok és eléd valószínű a császár, mert a második lányom születésekor iszonyatosan véreztem. Ezért azt mondja az orvos, jobb lenne a császár. És nagyon félek tőle, mindig is ettől féltem:) május 12-re vagyok kiírva:)

2012. okt. 12. 20:10
 3/15 A kérdező kommentje:
*elég
2012. okt. 12. 20:10
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan azt érztem.mint az első.Mikor ébreztettek,konkrétan azt se tudtam én ki vagyok és miért is vagyok itt.Szerintem egy kicsit sok altatot adtak.
2012. okt. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
első vagyok. Gratulálok!!! :-) De ne is gondolj arra, hogy altatni fognak! Programozott lesz, maximum :-) Csak sürgősségi esetben altatnak, nem szabad ilyenre gondolnod! :-)Amúgy is minden szülés más, ha nem tartják indokoltnak a császárt, megszülheted simán is, nem feltétlen kell, hogy megismétlődjön az előző szülés rossz oldala:-) boldog babavárást!!!!! :-)
2012. okt. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Az meg még rosszabb lenne, ha nem altatnának. Én fent vagyok és tudom hogy épp vagdalnak, szerintem infarktust kapnák:D

2012. okt. 12. 20:20
 7/15 anonim ***** válasza:

Pedig a világon a legjobb dolog amikor hallod a kisbabád születés után felsírni.

2 császárom volt, de nem altattak. A szülésznő készített fotókat, az első pusziról :)

2012. okt. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Engem sem altattak, és direkt nem szóltak, hogy mikor kezdték, nehogy bestresszeljek. :)

Mondjuk a férjemnek meg elfelejtettek szólni, hogy jöhet, így majdnem lemaradt, már emelték ki a fiunkat.

2012. okt. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gáz,ha nem altatnak.Engem is ébren műtöttek,én beszélgettem a dokikkal.Csak annyit érzel,h rángatják a hasad,semmi mást.Nekem is nagyon jó volt,h rögtön odatartották a fejemhez.Valószínű az első miatt a köv. is császár lesz(ha lesz),és nem félek tőle egyáltalán.
2012. okt. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem , hogy milyen vérzésed volt, ami miatt most császár lesz? Nekem mindkét szülésemnél műtéttel kellett elállítani a vérzést, és most a 3.-ik babánál azt mondja a dokim, aki nem az akinél eddig voltam, hogy emiatt nem kell császár. Sose akartam császárt de most lehet nem ártana, mert félek már most nem foltoznak össze.
2012. okt. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!