Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az Uzsoki kórházban van...

Az Uzsoki kórházban van lehetőség apás szülésre, és hogy zajlik az egész ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Esetleg, ha párom meggondolja magát addig, édesanyám ott lehetne helyette? Nekem nagyon megnyugtató lenne.20 hkm
2009. aug. 8. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
korház oldalán bizti van írva rola
2009. aug. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, 8 hónapja szültem ott apával. Ha a párod nem akar benn lenni veled, mehet helyette más, eben az esetben anyukád. nálam úgy történt, hogy bementem a szülőszobára, vizsgálat, beöntés, aztán bejött apuka, kapott ruhát, és együtt voltunk benn a vajúdóban. ő adagolta a szőlőcukrot meg a homeós bogyókat. (nem unatkozott) Beszélgettünk, segített ha fájt, masszírozta a derekam. Szülésznővel figyelték a szívhangot, aztán a szülés közben szorította a kezem és tartotta fejem. Elvághatta volna a köldökzsinórt is, de ő ezt inkább nem akarta. Mikor meglett a lányunk, elment vele, míg lemosdatták és megmérték, aztán két órát még benn voltunk a szülőszobán. Nekem nagyon jólesett hogy benn volt velem. Ja és szülésfelkészítőn mondták, hogyha az apuka csak a vajúdás alatt akar benn lenni, akkor szüléskor kimehet, de általában akkor már inkább benn maradnak. Viszont ha a férjed ódzkodik tőle, akkor inkább menj anyukáddal be, ő meg várjon kinn a folyosón.
2009. aug. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm kielégítő válaszodat! Jobban örülnék, ha a párom lenne mellettem, de fél, hogy nem fogja bírni az ott látottakat, hiába mondtam, hogy nem a lábam végénél kellene lennie. Pedig pár hete még ő mondta, hogy szívesen ott lenne, de már úgy érzem, hogy csak a szája volt nagy. Na mindegy, akkor marad anyu, reá legalább bármikor számíthatok.

Szia

2009. aug. 9. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!