Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha túl lépem a kiírt időpontot...

Ha túl lépem a kiírt időpontot mikor nézik a magzatvizet?

Figyelt kérdés

2012. okt. 22. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia nekem a 2. terhességemnél úgy volt hogy mikor elértem a kiirt időpontot onnantól a Barossba kellett bejárnom minden nap ctgre + 2 naponta próbálták ellenőrizni a magzatvizet.Kicsit kellemetlen a vizsgálat de legalább tudtam hogy minden oké a babával :)
2012. okt. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor a ki irási nap utáni naptól kezdve, ctg vagy 2 naponta magzatvízvizsgálat a szülésig.
2012. okt. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, amikor én túlléptem a terminus időpontját, akkor naponta be kellett menjek ctg-re + magzatvíz vizsgálatra. Nekem teljesen zárt volt a méhszájam, így nem tudták elvégezni a vizsgálatot. Bp. Margit kórház.
2012. okt. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam nem nézték egyszer sem. 2 naponta volt ctg, 40+6 napra indítottak, előtte nap volt uh is.
2012. okt. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kiírt napon volt az első amnioszkópiám, majd 2 naponta, összesen 4 db. Az utolsónál, 40+6 hetesen vizsgálat közben elfolyt a magzatvíz...
2012. okt. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia!

feleségem méhszája bő 1 hete 2 ujjnyira nyitva van, azóta kétnaponta vizsgálat+magzatvíz nézés.

39 hetes kismama a nejem.

2012. okt. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kiírás napján megnézték a magzatvizet+ ctg,másnap ctg+uh,és így tovább...
2012. okt. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem már a kiírt időpont előtt 1 nappal már néztek. aztán 2 naponta. 40+3-ra szültem.
2012. okt. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!