Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Betöltött 40. hét és a kiírás...

Betöltött 40. hét és a kiírás ellenére semmi jele a szülésnek. Ez normális? Megírnátok, hogy más is volt-e így? Hogyan indult meg mégis a szülés és mikor?

Figyelt kérdés

#Nap #szülés jele #terhesség 40. hét
2012. szept. 21. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális. Nekem a betöltött 40 hét után indítottak oxi terheléses tesztel. Ennek és a magzatviz vizsgálat hatására 2 nap múlva megszületett a kisfiam. Úgy gondolom ha nem piszkálnak meg akkor még akár a 41 hetet is kihúztuk volna.

Biztos nagyon türelmetlen vagy már, de nyugalom kisbaba benn még nem maradt.:)

Könnyű szülést kívánok Neked!

8 hetes kisfiú anyukája.:)

2012. szept. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Tudom mit érzel...eddig számoltad vissza a napokat és vége a számolásnak de semmi....Én csalódott voltam.A kiírt napon volt a szülinapom,jó lett volna ha akkor jön.Mindent bevetettem,h beinduljon.Hegyre felgyalogoltam, kitakarítottam,csípős kaja,párom is bevetette magát:)front,front hátán és még csak keményedésem sem volt.Amikor feladtam két nappal a kiírt időpont után,este már időnként keményedtem,majd éjjel 1 kor elment a magzatvíz.10 39-kor megszületett a kisfiam,aki most 7 hetes.Jó babavárást,türelmet és szép szülést neked!
2012. szept. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én 40+2 naposan mentem az éppen esedékes vizsgálatra, mindenféle fájdalom nélkül. Aztán kiderült, hogy kevés a magztavíz. Felvittek megfigyelésre. Estig megfigyeltek, de semmi nem volt az égvilágon. Aztán este indították, majd hajnalra megszültem. Ha nem fog beindulni hamarosan, szerintem te is így leszel majd, ahogyan én voltam, megindítják.
2012. szept. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Mikor a 40. hetet betöltöttem naponta jártam CTG-re, majd a 40+5 hetesen befektettek a kórházba. Minden nap vizsgálat, de hiába piszkáltak nem indult be a szülés ettől. 41+1 hetesen indítottak volna reggel, de az indítás előtti vizsgálatkor kiderült, hogy a baba sűrű kakiban úszkál, úgyhogy sürgősségi császár lett a vége.

Kitartást! Most már tényleg bármikor találkozhatsz a babáddal.

Kőnnyű, gyors, problémamentes szülést kívánok neked!

2012. szept. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42.héten inditották,kevés volt a magzatviz,bár aznap indult meg a tágulásos vérzésem is.Nem volt egyszerű kivárni:)
2012. szept. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek! Nálam is kevés a magzatvíz, ezért ma úgy volt, hogy megcsászároznak (azt nem értettem, miért nem lehet megindítani normál úton...), de a főorvos rámnézett, és hazaküldött, hogy várjunk még. Igazából ennek örülök, csak picit aggódom, hogy a babának is jó-e így (bár láthatóan jól el van, sokat mocorog). Remélem, hamarosan beindulnak a dolgok...
2012. szept. 21. 18:25
 7/12 anonim ***** válasza:
Semmi előjele nem volt.40+1 reggel látott orvos teljesen zárt voltam.40+2 hajnalban fájásokra ébredtem bementünk a kórházba még mindig zárt voltam,majd hirtelen kitágultam.
2012. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 40+5 naposan mentem egy vizsgálatra. Azt mondta a doki, hogy semmi jele a szülésnek és 3 nap múlva befektet, hogy megindítsa. Azt sem tudtam, mi az a jósló, meg keményedés, mert előtte sosem volt ilyesmi fájásom. Este lazán néztük az olimpiai megnyitót majd elkezdődtek a fájások. 5 percesek. Mire a kocsival mentünk 200 métert, elfolyt a víz és jöttek a 2 percesek. Nagyon gyorsan zajlott minden, első fájástól 4 óra alatt lett meg a lányom. A felépülés is ilyen gyorsan ment, 5 napig véreztem. Szóval ne aggódj, én máskor is ezt választanám. Csak hát, szerintem az idegeskedés indította be, fo*tam a megindítástól... :D

2012. szept. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40+2 napos vagyok,és már kivagyok olyan türelmetlen vagyok ráadásul mindennap kell menni ctg-re és semmit nem mondanak.
2012. szept. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Először 40+3 hetesen szültem. Semmi előjele nem volt,egyszer csak éjszaka beindult.


A másodiknál a 41. hét betöltése előtti 2. napon a dokim azt mondta,hogy félig nyitva vagyok,és ezzel be is zavart a kórházba,"maga bármikor szülhet" címszóval. Semmi előjele nem volt (a 38. héten volt pár erős jóslóm,ami cirka 2 óráig tartott). Másnap késő délután éreztem pár keménykedést,jóslót,és a 41+0 hetesen reggel be is indult a szülés.


Ha feszt ezen agyalsz,azzal "gátolod" akaratlanul is a megindulását. Próbálj megnyugodni,még simán beindulhat!! :-)


Mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 3 lányos,20hkm

2012. szept. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!