Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában a Dél...

Antus kérdése:

Szült valaki mostanában a Dél pesti Kórházban?

Figyelt kérdés

A 37. hétben vagyok. A Dél pesti Kórházban fogok szülni és arra lennék kíváncsi,hogy kinek milyen tapasztalatai vannak erről a helyről? Az első gyerekemet császárral szültem, mert a nyakára tekeredett a köldökzsinór. Azt mondják, hogy ez nem kizáró ok ahhoz, hogy a második rendes szülés legyen. De már azt is hallottam, hogy ha az első császár volt, akkor a másodiknál nem kockáztatnak, az is császár lesz. Szerintetek? Ja, az elsőt nem ebben a kórházban szültem.

A másik kérdésem, hogy tud vki valamilyen szabályt arra, hogy ezen a helyen mikor engednek ki? Rendes és császáros szülés esetében. Azt hallottam, hogy más kórházban úgy megy, hogy ha pénteken délig megszülök, akkor vasárnap már jöhetünk haza. Azért lenne fontos, mert itthon várni fog engem a 2 éves lányom.


2012. okt. 24. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én ugyan nem mostanában, hanem 3 éve szültem ott, de akkor úgy volt, hogy a baba legkorábban 72 órásan adható ki, ha minden rendben. A dél-pestiben, ha reggel 8-ig megszülsz, akkor 1 naposnak számít aznap a babád, ha 8 óra után, akkor pedig 0. naposnak. Nemsokára ismét szülni fogok ott, tuti császárral, mert az előző 3 évvel ezelőtt is császár volt, és ott így működik. Remélem tudtam segíteni, könnyű szülést neked.
2012. okt. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Látom senki sem válaszolt neked. Tapasztalatot én sem tudok írni a szülészetről, de egy-két osztályon feküdt már hozzátartozóm. Isten mentsen attól a kórháztól! Én ha fizetnének sem szülnék ott. Persze biztos vannak akiknek jó tapasztalatai vannak.

Amúgy annyit tudok még, hogy a babát csak üvegajtón keresztül nézhetik meg a látogatók és legalább 72 órát bent kell lenned sima szülésnél. Ha van hétvégén gyerekorvos, csak akkor engednek ki hétvégén is. Különben meg kell várni a hétfőt.

2012. okt. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már azt hittem, hogy nem működik ez az oldal, hogy nem jön válasz. Segített! Főleg, hogy megtudtam, hogy akkor én is császáros leszek. Köszönöm!
2012. okt. 25. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!